Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha oltári...

Mit csináljak, ha oltári félénk, muja srác vagyok. Nem merek ismerkedni. Lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Hajnalban is a buliban környékezet egy-két lány, szinte rájuk sem mertem nézni. Az egyik rám mosolygott, hát majdnem bebújtam az asztal alá. És hát elég gáz ez egy 23éves sráctól. Inni sajna nem tudtam, mert autóval mentem.

Pedig szívesen el ölelgettem volna azt a barna hajú csajt.

Vannak lány barátaim, frankón el tudok velűk hülyéskedni, de ha szerelemről van szó bepánikolok.

Lehet ez ellen valamit tenni?

Bocs hogy már az év első napján a szerencsétlenkedésemmel zaklatlak benneteke, főleg nappal, de cserébe felpontozom a kommentjeiteket.

Ja, és boldog újévet.


2014. jan. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok. Szerintem gyakorolj konnyen megkaphato lanyon. Mindenki.ismeretsegi koreben van ilyen. En legalabb is igy tettem, es bejott.

Neked is boldog uj evet :)

2014. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tarnolf ***** válasza:
100%

Neked is boldog új évet.


Régebben én is ilyen voltam, bár nekem a fő problémám az, hogy baromi csöndes vagyok és amikor ismerkednék egy számomra ismeretlen lánnyal, akkor néha nem tudok mit mondani. Ezen változtattam, most már könnyebb minden.


Annyi a lényeg, hogy embereld meg magad és le kell győznöd ezt a félelmedet. Nehéz, de amikor sikerül, rájössz, hogy megérte. :D

2014. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalmadon kéne dobni. Lefogadom, nem vagy elégedett magaddal. Ha tényleg igazam van, megpróbálkozhatsz az új séróval, és ruhadarabokkal, de ezek mellett kipróbálhatnál valami új sportot is.


Nem kell a plusz. Buék.

2014. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igazából máskor lehet, hogy egy felest ihatnál (ha épp nem vezetsz) kicsit segítene... sajnos jobb tanácsot nem tudok adni. jha és kéne valami önbizalom növelés is. ha a lányok megkörnyékeznek, nem lehetsz csúnya srác:)
2014. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű a válasz! Kezeld úgy, mintha barátságot kötnél, aztán menj tovább.
2014. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsi önbizalom hiányom tényleg van.
2014. jan. 1. 22:12
 7/7 anonim válasza:
2014. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!