Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért bántanak meg és használn...

Azért bántanak meg és használnak ki folyton a tini lányok, mert kedves, érző szívű fiú vagyok? Az ilyen fiúkat miért nem becsülik meg?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ezentúl én is bunkó, rossz fiúként fogok velük bánni, elegem van, hogy folyton csak játszanak az érzéseimmel, húzzák az agyam vagy csak úgy kihasználnak. Van olyan lány, aki önbizalomhiányos volt, de tőlem lett egós, beképzelt lány. Van, aki egyszerűen élvezte, hogy kedves vagyok vele meg oda vagyok érte, de közben semmit sem akart tőlem, csak hülyített. Van, aki meg fogadásból hülyített, mert közben meg ronda srácnak tartott. A vicc, hogy ez a lány maga sem volt egy szép lány, legjobb esetben is átlagos. ÉN meg azt hittem, hogy egy kevésbé szép lány majd jobban fogja értékelni a kedvességem, szeretgetős, odabújós stílusom, de úgy látszik tévedtem. Egy lány sem szereti a magamfajta érzelmes fiúkat, mindnek érzéketlen, bunkó kell, aki úgy használja őket, mint a rongyot. Komolyan gondolkozom, hogy én is ilyenné válok most már, mert másképp csak kihasználnak, megaláznak úgyis a lányok. :(
2014. jan. 4. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

fel a fejjel! vannak olyan lányok akik rendesek, és kivételesek, az ilyen csalódásokkal ne is foglalkozz, mert ilyenek neked sem kellenek, és meg sem érdekelnek téged

én is olyan vagyok mint te, és sok ismerősöm rendes lány,mert jó helyre kerültem

2014. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de messze nem csak a tinikre jellemző ez. Engem a nyáron ugyanígy kihasznált és hülyített egy 24 éves nő! Valahogy próbáld észrevenni az apró jeleket, és ha gyanús, hogy ilyen a kiszemelt, akkor szó nélkül lépj le. 23/F
2014. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!