Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Szerelmes vagyok egy fiúba, aki most Alaszkában van (nyelvtanulás miatt). De ez a dolog picit bonyolult, mert ő az unokatesóm első unokatesója (nem rokon)! Májusban jön haza és szeretném megismerni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Anyagilag nem vagyunk egyszinten....ő gazdag én viszont az átlagba tartozom. Tudom h ez már nem a középkor,de félek!

16/L



2014. jan. 4. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bánj úgy vele, mint akárkivel, aki tetszik! Fiúknak nem számít annyit az anyagi helyzet, mint lányoknak.
2014. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. köszi a tanácsot :) 2.miért? :-o
2014. jan. 4. 18:05
 3/11 A kérdező kommentje:
:DDDDD Nemkell más! ;) Nekem ő pontosan megfelel! Csak picit félek,mert még sosem beszéltünk :(
2014. jan. 4. 18:09
 4/11 anonim válasza:

Akkor magangimis vagy!en is azvagyok

mashonnan nemigen ismerheted ,ha nem vagy vamberys..

2014. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magangimi? Az melyik? És te hanyadikos vagy abban a magangimiben?
2014. jan. 4. 23:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj és nemmondom meg ki vagyok,mert...mert!
2014. jan. 4. 23:30
 7/11 A kérdező kommentje:
És tudom,h idegen vaok meg minden,de szeretem a Gábort! És szepen kerlek titeket,hogy ez ne jusson vissza a fülébe,hogy ilyen kérdést kiraktam...:( Koszonom szepen!
2014. jan. 4. 23:41
 8/11 anonim válasza:
Ha igaz a szerelmed akkor nem lessz gond ha ő is szeret akkor boldog leszel egész életedbe probalj felé közeledni tégy utalásokat hogy többet szeretnél tő ha megszerezted szeresd s ne engedd el soha! A szerelem bonyolult de ha megvan a közös ut akkor,na akkor már egymáséi vagytok :)!
2014. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves vagy koszonom! :) De ez egyenlőre csak reszemről szerelem,majd ha hazajön akkor végre megismerhetem! :) És elvalik,hogy a többieket választja....vagy engem :)
2014. jan. 6. 10:55
 10/11 anonim válasza:
Nem értem miért nem elég neked a Bugár Matyika, hisz tiszta fešák a čávó.:)
2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!