Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha sok srác oda van értem,...

Ha sok srác oda van értem, akkor vonzóbb leszek a férfi számára?

Figyelt kérdés
Ha tudatom a sráccal, hogy több fiút is érdeklek (komoly szándékkal), és randizgatni hívnak, akkor ezzel kicsit ösztönzöm, hogy végre legyen már valami? Azt tudom, hogy tetszem neki, de még sincs semmi. Talán mert barátok vagyunk és úgy érzi, ráér még kezdeményezni nálam, addig pedig elvan az egyéjszakás kalandjaival. Folyton kérdezi, hogy állok a pasikkal, és én mindig azt mondom, hogy sehogy, nincs senki a láthatáron. Mi lenne, ha tudatnám vele, hogy elég sokan akarnak engem? Ösztönözné, hogy lépjen már valami az irányomban?
2014. jan. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Vonzóbb az a személy aki több másik ember számára is vonzó.
2014. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nagy szoknyapecér a csávó, akkor ösztönözheti. Viszont ha félénkebb típus lenne, akkor egyből le is mondana rólad.
2014. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire vagy vonzó, nem a népszerűségedtől függ: lehet, hogy sok srác odavan érted, de pont aki neked kell, annak nem vagy az esete. Ez csak példa arra, hogy mindenkinek más az ideálja!
2014. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig azt mondod, hogy sehogy, aztán meg egyszerre több jelentkező is akad, akkor az furán venné ki magát.


Miért nem csábítasz jobban? Annyi mód áll rendelkezésedre, hogy csak na! Használd valamelyiket és szerezd meg magadnak!


Ugyan már! Minden pasi csajra vár. Néha azt gondolják, hogy tudják kire, máskor meg bárki elcsábíthatja őket, mert a lábuk közt engedetlenkedő alak mindenkit magának akar!


Így, hogy pasi vagyok, már tudom, hogy hogyan csábítsak el egy pasit, ha lány lennék! :)

2014. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem csak szexkapcsolatot akarok vele, hanem "igazit". :D Elcsábítani sikerült, sőt... :D Iszonyatosan vonzódik hozzám, de ez csak testi vonzalom. Én többet akarok ennél, ezért is nem fekszem le vele csakúgy.
2014. jan. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!