Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Különc, fura, elvont, gondolko...

Különc, fura, elvont, gondolkozó, dolgokat átlátó, elemző, egyedi lélek vagyok, lehetséges, emiatt nem találok olyan lányt, aki engem lenyűgözne jellemre?

Figyelt kérdés
Míg külsőre kb. minden 5-ödik lány bejön, addig jellemre mind olyan sivár és felszínes, anyagias és tudatlan volt a szemeimben. Néha láttam pár érdekes lányt, de nekik mindig volt már pasijuk és általában ilyen több éves, komoly dologról volt szó náluk. A legtöbb lány viszont csak szexuálisan érdekel, csak dugnék vele, mert másra sajnos nem jók a szemeimben. Biztos van, aki beéri egy buta, felszínes, állati módon viselkedő női egyeddel, de az nem én vagyok és nem is leszek, ezeket csak dugnám és kész, de sokszor ehhez sincs gusztusom, pedig elég perverz, szexmániás maki majom vagyok. A másik fura dolog, hogy mindig próbálok eltűnni, elbújni az emberek elől, mégis mindig felfigyelnek rám, mert más vagyok, mint a legtöbb birka módra működő ember, egyszerűen nem tudok beilleszkedni, teljesen máshogy látom a világot, időnként úgy érzem, hogy nem is ember vagyok, hanem valami idegen lény. :D Szerintem ezért sem találok megfelelő lányt, mert engem nem köt le mondjuk a Való Világ, meg az Éjjel-nappal Budapest és társaik, sőt, nem is tévézek, megvagyok nélküle, ha érdekel is valami az a hírek. De vevő vagyok a humoros dolgokra is mondjuk. Nagyon fontosnak tartom a humort, nevetést és egy lányban fontosnak is tartom, ha van humorérzéke, túl komoly lányokkal sem igazán találtam meg a közös hangot eddig, annak ellenére, hogy magam is tudok komoly, hivatali úriemberként is viselkedni, ha olyan környezetről van szó, nem egyszer hitték már, hogy egyetemre járok vagy éppen irodában dolgozom, pedig egyik sem jellemző rám, ahhoz én túl szabadságra vágyó ember vagyok és inkább filozofálok, mint valami munkarobotként éljem az életem.
2014. jan. 6. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak ronda vagy.
2014. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kit keresel ennyire a témák között?:D
2014. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor engem biztos, hogy imádnál és a sziklák szélén táncolnál miközben épp a köldöködbe keresem az Eiffel tornyot.
2014. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a nők 90%-a tök hülye. Ezért tényleg nehéz normális nőt találni.
2014. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Persze, legalább 100 csajhoz volt már közöd, ezért állítottál fel egy ennyire pontos és érvekkel, tényekkel felállított statisztikát. Gratulálok.


Csaja csak annak nincs, aki nem akarja, hogy legyen.

2014. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem semmi más nem jött le, csak hogy tipikus tömeg vagy te is. Bocs. Tudom, pont ennek az ellenkezőjét szeretted volna kialakítani magadról, de ahhoz túl egyszerű vagy. Az általad preferált lányok pedig pont nem az egyszerűséget szeretik.
2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem olyan dolog ami a legváratlanabb pillanatokban, a legirracionálisabb módon öleli körbe az embert. Nem átlátható és nem lehet megmagyarázni, de addig amíg tart, gyönyörű. Talán épp emiatt a bonyolultság miatt nem tudott megfogni. Még nem látod át. És addig analizálod amíg minden titokra rá nem jössz.
2014. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyél lazább :D
2014. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oke, hasonlo problemaink vannak, csak en lany vagyok:)

Legalabb nem vagyok egyedul.

2014. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán beképzelt vagy, és pont beletrafáltál, ez a tucat, hogy azt állítod magadról hogy egyedi vagy, másképp látod a világot, nyenyenye
2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!