Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez az eszeveszett társkeres...

Mi ez az eszeveszett társkeresési hullám mostanában? Mindenki ennyire elkeseredett és magányos?

Figyelt kérdés
Emberek hol az önbizalom?és ez nőkre férfiakra is vonatkozik...az élet már nem szól másról,csak ki kivel együtt hogyan??Csak én vagyok ilyen elégedett?

2014. jan. 9. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szar egyedül lenni jó ha valaki melletted van és támogat, ezért
2014. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Új év van, mindenki megfogadta magának, hogy faszit/nőt keres.
2014. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt bóknak veszem :p
2014. jan. 9. 16:23
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
nem csak Te:)
2014. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, én egyedül vagyok, és nagyon jól megvagyok így. Nekem nagyon bejön, hogy nem lógnak a nyakamon, nincs műdráma, éjjel-nappal bukarest stb stb. Majd gondolom később lesz ez fos. De hát mi van ingyen? Semmi, minden érem két oldalú, kivéve az aranyér-em :DDDDDD
2014. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

Ezaz időszak amúgy is rosszabb.

Jobban bezárkóznak az emberek , ki sem mennek ugye szívesen.

2014. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utsó :D az legalább aranyból van :p
2014. jan. 9. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy.


Ez többségben azoknál van akiknek vagy nem volt még párjuk, vagy nagyon régen volt már. Bevallom nekem még sosem volt barátnőm, jó egyszer volt egy alkalmi kapcsolatom egy lánnyal nagyon bizsergett köztünk a levegő, de mégsem lett belőle jóformán semmi egy éjszakai kalandon kívül.

Sajnos sokan így 20 év felettiek akiket látok nagyon magányosak főleg azok akiknek még nem volt párjuk vagy nagyon régen, és hiányzik nekik a szeretet és még mondhatnám.

Én is ilyen vagyok, teljesen elvagyok már keseredve ugye részben a hormonok is meg a környezetemben is már szinte mindenkinek van kapcsolata, mindenki boldog, valakinek már gyereke van, egy csaj akiért teljesen odavoltam úgy fél éve most 1 hónapja tudtam meg hogy van párja mert eddig a nevét sem tudtam csak pár mondatot beszéltünk, de amint megtudtam hogy van párja már elég régóta és hogy hamarosan összeházasodnak na az tényleg szíven ütött.

bevallom eddig én elvoltam egyedül, sőt nem is nagyon akartam barátnőt, de most már a fél karomat is oda adnám azért hogy én is végre boldog párkapcsolatban lehessek.

Főleg hogy már van állásom, szinte mindenem megvan már.

De ez van sajos ezt kell szereti....

2014. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!