Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, ha a testetek inkább...

Srácok, ha a testetek inkább gyors fogyásra hajlamos (és nem pl. hízásra), akkor zavar titeket, ha a párotok hízékonyabb, ducibb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

(UI: ha nem sportolnék, rajtam is látszana az a napi pár kiló cukor.)

2014. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem is választok olyan párt magamnak, aki duci.
2014. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar.De ne hízzon el!
2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

3-as: akkor ha te véletlenül pl. betegség miatt soványodsz, fogysz le 40-50 kilóra, akkor ki lehet dobni téged egy kapcsolatból. Felvállalod?

2014. jan. 16. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora egy szemét vagy kérdező.

Én a szándékos elhízásról írtam!Nem betegségről.De tudod mit dagi?Hízzál és zabálj!

2014. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
"De ne hízzon el!" - 3-as: fáj az 1-1 állás? Ne fájjon, Édes, csak tükröt állítottam, talán 60 évesen majd benő az agyad a helyére. Az óvodás gondolkodásodat az is világosan mutatja, hogy össze-vissza vagdalkozol, anélkül, hogy tudnád a kérdező rendszeres sportolási szokásait.
2014. jan. 16. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Ki lehet forgatni a válaszokat de a lényeg a lényeg.Kövér maradsz.

DAGI!

2014. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Óvodás 3-as: nyúlj inkább magadhoz, rohanj recskázni, ordít rólad az idegbaj!!!
2014. jan. 16. 18:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az következő válaszolóktól az előbbi incidensért.
2014. jan. 16. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindegy, hogy a szóban forgó nő mennyire duci és hízékony. Én ilyen kategória vagyok (176 cm és ehhez 55 kg), szóval nem vagyok kövér ezt megállapíthatjuk, de itt-ott látszik a felesleg.

A barátom pedig ez a fogyásra hajlamos típus.

Na ez a különbség nem zavaró,bár én ezt is látom azért.

De a hízékony elég tág fogalom... És szerintem a kövér nőt rosszul érinti lelkileg és feszélyezi, ha a párja sokkal vékonyabb, ezáltal tele lesz gátlásokkal... (ha nem így lenne, nem írtál volna erről kérdést szerintem).

Szóval az önértékelésed érdekében jó tanács (amennyiben magadról tetted fel a kérdést), fogyj le, különben zavarni fog. Első sorban téged, és nem a pasit.

2014. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!