Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak facebookon egy...

Mit írjak facebookon egy lánynak, hogy ha meg szeretnén ismerni? Igazából nem ismerem meg nem is beszéltem még vele, de szimpatikus. Azonban nem szeretném, ha valami gyökérnek hinne. Pl Ilyen szöveggel. "Van kedved ismerkedni? "

Figyelt kérdés
Még annyit tennék hozzá, hogy soha nem is láttam még személyesen... Tudom, hogy nem facebookon kellene ismerkedni, de másképp nem tudok hozzá közel kerülni.
2014. jan. 20. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Az nem társkereső.
2014. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Fasbukon semmit,nézz a szemébe öcskös!!!
2014. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
*Szeretném
2014. jan. 20. 19:14
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Pl írd meg neki azt amit most ide írtál. Hogy nagyon szimpatikusnak találod és tudod, hogy a facebook nem társkereső de máshogy nem tudnál vele ismerkedni és ebbe beleőrülsz meg stb...
2014. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
44%

Ezt írd: Szia én pedo vahyok te? Szeretnél megismerni?

Tuti ismerkedős szöveg

2014. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
ElnökÚr Monnyon le!!!! Monnyon le! Monnyon le!
2014. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Parancsol?
2014. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Írd azt amit Andrea a hirdetésben!
2014. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én talán kétszer írtam rá így lányra, hogy szívesen ismerkednék vele, de abból nagyon egy lapos beszélgetés lett, kérlek írd le hogy mi lesz a vége :)
2014. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nincs abban semmi, ha fészen meglátsz valakit, aki tetszik, és amúgy nem ismered.

Azt mondom, légy vele őszinte, írd neki az igazat. Megláttad, megtetszett (le is írhatod, hogy mi miatt, csak ne általános dolog legyen ;), és szeretnél vele megismerkedni. Ha én ilyesmire vetemedem, sosem kérdezem, hogy megismerkedünk-e, csak közlöm, hogy ez van, ezt szeretném.

Aztán kérdezz tőle valamit, hogy legyen egy indító témája a beszélgetésnek. Valami vicceset, vagy egyedit, amire szívesen válaszol, és ami tényleg érdekel téged vele kapcsolatban, és tudsz is róla később beszélgetni.

Én meg szoktam kérdezni három pozitív belső tulajdonságát, hogy lássa, igen, bejön külsőre, felkeltette az érdeklődésemet, de a belső értékek a fontosabbak, azok alapján dől el, megfelelő csaj-e. Persze csak akkor csináld így, ha így is gondolod, ha csak egy jó nőt látsz, egy muffot, akit meg akarsz dugni, akkor biztos van más módszer is, bár akkor tényleg nem a faszbúk a legjobb csatorna.

2014. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!