Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap az iskola folyosóján...

Tegnap az iskola folyosóján álltam és nézelődtem. Egy másik osztályból egy szép lány elkezdett nézni és véletlenül meghallottam, hogy azt mondja rám a barátainak nézd már milyen 'cuki' és engem néztek! Ez a cuki jelző szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne bepróbálkoznom a lánynál vagy ez csak ilyen semleges dolog?

2014. jan. 22. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Rohanj hozzá és hívd randira AZONNAL! Lehetőleg négyszemközt.
2014. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el vele barátkozni és ha úgy látod lehet belöle több is akkor próbáld meg :)
2014. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

jajj csak ne barátkozz!!ez a legrosszabb megoldás.vagy durr a közepébe vagy inkább felejtsd el.

19/l

2014. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vigyázz a szép lányokkal, inkább kerüld el jó messzire, nézd levegőnek, majd meglátod nem fogja magát törni mert minden ujjára jut pasi, ne legyél már te a x.-ik hódolója...
2014. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem folytasd tovabb ezt a sobalvany taktikat hatha valaki oda is megy majd hozzad igy nem kell neked kezdmenyezni. szal csak allj vigyazzban a folyoson ...


el is kezdheted.

2014. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
randira elhívhattad volna még aznap. de sebaj, ma is megteheted, meg holnap is :) sok sikert!
2014. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ez már jó jel. De ahogy valamelyik előző mondta kicsit kerüld el ,sz*rd le (ne bunkón bár akár azt is lehet) aztán ha látod hogy idegesíti vagy töri magát érted akkor csapj a lecsóba :D És magabiztosan hiszen van nála esélyed!
2014. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Egy fiatal tinilánynál még talán jelenthet érdeklődést a "cuki" jelző, de egyébként nem valami pozitív...

Javítsatok ki lányok, ha tévednék... a "cuki" azt jelenti, hogy semmit nem akarok tőle és nincs is esélye ilyen szempontból, de aranyos, mint egy kölyökkutya.

A "cuki" és az "aranyos" kifejezés azt jelenti, hogy nem látja benned a férfit. Különben olyan szavakat használna mint "szexi", "állati jó", "vonzó", "vadító", "megérthetetlen", "szívdöglesztő".

Lehet, hogy nincs így, de a tapasztalataim (se nem sok se nem kevés) ezt támasztják alá.

23F

2014. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8- ha én azt mondom, vagy gondolom egy srácról hogy cuki, akkor az bejön nekem, nálam ezt jelenti, tehát ne általánosits.Nehéz ismeretlenül, kicsit kimutatva a tetszést felvenni a kapcsolatot, ezekkel a sokszor vak fiúkkal. 20L
2014. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azonnal hívd randira!

Ennél szebb zöld jelzést nem kaphattál volna. :)

2014. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!