Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet a csajozásban...

Hogyan lehet a csajozásban meghamisítani az adatokat?

Figyelt kérdés
Valahogy eljátszani hogy van nőm amikor nincs. Furán hangzik, mert most nem lesz majd nőm mivel nincs csajom most. Ki a bánat akarna olyan pasival járni, vagy szóba állni, akinek 4 éve nem volt csaja? Tehát hogyan tudnám eljátszani hogy sok csajom van, lehetne, de igazából nincs, és örülhet az az egy akire éppen nyomulok, mivel sok közül őt választottam??

2014. jan. 23. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszinteség, what?
2014. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs rád írva hogy mióta nem volt csajod! Egyébként aki komoly kapcsolatra vágyik örülne neki hogy olyan pasival ismerkedhet aki nem ment át a fél városon.... legalábbis ha magamból indulok ki akkor ez a véleményem...
2014. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellene ilyen görcsösen bizonygatni, hogy van csajod. Ne görcsölj, minden rendben lesz. Lazulj el egy kicsit.
2014. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Miért olyan ciki ez hogy négy éve nem volt csajod? Szerintem ebben nincs semmi "elrettentő". Engem pl. nem zavarna, az már inkább ha több nőnek csapnád a szelet egyszerre. Nem kell ezt annyira túlkomplikálni.
2014. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudatosan így gondolkodtok: Milyen cuki helyes nincs nője.nem nagyon fog csajozni..De kivel nyomultok a végén? (és az egész tudatalatt dől el a nők fejében):1 Képes e életképes utódot létrehozni? 2 Velünk marad e legalább egy pár évig? 3 Meg tud e védeni és az utódat az ellenséges hímektől és fenevadaktól akik a barlang bejárata körül ólálkodnak? 4 Képes lesz-e elég kaját szerezni?? Pont mint az ősember idejében.
2014. jan. 23. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mind teljesíthető elvárás attól függetlenül, hogy megdugtad-e a fél várost.
2014. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!