Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell "nem foglalkozni"...

Hogyan kell "nem foglalkozni" egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Hogyan kell "nem foglalkozni" egy lánnyal? Mindig azt mondják, hogy igy úgy ne foglalkozz vele, akkor jön utánad, ne legyél kiskutya stb.

De én félek, ha túl jól csinálom, akkor csak rontok a helyzetemen.


2014. jan. 23. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy kell velük nem foglalkozni, mint egy palival nem foglalkozni...
2014. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a jelenlegi párom amikor udvarolt, akkor egy picit buzgómócsing volt, folyamatosan írogatott, kereste a társaságomat, de olyan feltűnően és makacson, hogy néha zavart egy picit. Megvolt az első randi, nem sikerült túl jól, utána is beszélgettünk ugyan, de már nem nagyon írt rám. Ez felkeltette a figyelmemet, második randit már én kértem, és így jöttünk össze. Nem leszarni kell a fejét, csak egy picit húzni az agyát.
2014. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, ilyesmire gondoltam. Énis "buzgómócsing" voltam, egy ilyen esetkor őszintén el is szégyelltem magam...
2014. jan. 23. 20:51
 4/6 anonim válasza:
Miért mit csináltál h szégyelted magad? És most a nem foglalkozol vele taktikát alkalmazod h fusson utánad? ez mit jelent nem is értem :D
2014. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak ráuntam a teperésre, és belémhasitott "most mi a f...t csinálok?"
2014. jan. 24. 00:46
 6/6 anonim válasza:
Azért sztem az sem mind 1 hogy mennyi ideig tepertél meg hogyan. Főleg, honnan tudod egyáltalán h a csajnak nem jösz be, lehet h ő nem is érzékelte teperésnek.
2014. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!