Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy észrevegyen?

Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Mit kell ahhoz csinálnom hogy ne csak úgy nézzen rám,hogy jaj csak egy lány. Nem akarom tovább bámulni a zöld pöttyét a facebookon. És azt elképzelni,milyen lenne ha együtt lennénk. Nem ismerem őt,még csak köszönő viszonyban sem vagyunk :/ És már bánom hogy bejelöltem,hiszen nem változott semmi attól hogy bejelöltem. Persze a természetes az ha önmagamat adom. De ha önmagamat adnám akkor így maradna a helyzet,amit viszont nem akarok. Nem akarok nyomulni és azt sem hogy az osztálytársaim emgtudják,mert akkor lenne pár beszólásuk :/ Persez ha látnám hogy viszonozza akkor más lenne. Nem érdekelne senki más csak Ő. Viszont nincs garancia hogy nem utasít el,ami a legrosszabb. Akkor előtte is kellemtelenül érezném magam ( nem mintha az érzéseimet szégyenlenem kéne,de nagyon szar lenne). Tanácstalan vagyok,úgyhogy emgszeretném kérdezni,ti mit tennétek a helyemben! Köszi!
2014. jan. 25. 18:02
 1/3 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Nyitnék felé, de nem facebookon. Élőben többre mész. Amúgy fogsz kapni vissza utasításokat, de minden egyes nemmel közelebb kerülsz egy igenhez. Nem szabad elkeseredni. Ha nem próbálod meg akkor utólag bánni fogod. Pedig ki tudja, hogy mi sülhet ki ebből. Hajrá! Privátban esetleg el árulhatod a korodat ha akarod. :) 16/f
2014. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

legyél önmagad, de szedd össze annyira a bátorságod hogy beszélj vele

akár facebookon, élőben, mindegy csak beszéljetek, mert addig nem igazán fog észrevenni

2014. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt tanácsolom. Ha nem teszed, nem lesz semmi. Akkor meg mire jó ez az egész? Ha elutasít, legalább túllépsz rajta. Ha meg nem utasít el, akkor még jobb lesz. :) Szóval csak nyerhetsz vele!


22/F

2014. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!