Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A külső tényleg számít ismerke...

A külső tényleg számít ismerkedésnél? Mi a jobb, átlagos test, de jó ízlésű menő ruhák, vagy pocsék szakadtság, de alatta tök jó test. Férfiaknál mennyire jó, ha egy kicsit szabálytalan a fogsor? Menő, vagány? Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nem vagy jóképű, ha nem vagy jól öltözött, divatos, ha nem jó a megjelenésed....halálra vagy ítélve...a lány aki atomjaimra szedett, ezt is felhozta....hogy nincs megjelenésem stb...na meg a fogaim is kuszák....de nem érdekel...egyszer úgyis az enyém lesz.

2,5 év.

2014. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az izlése bár szerintem ha igényesen van felöltözve az már elöny , fogsor szabálytalansága nem feltétlen menő de attól függöen mennyire szabálytalan még nem hátrány
2014. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csajoknak biztos hogy jobban bejön egy jó testű öltözködésére különösebben nem adó srác, mint egy olyan aki testére igénytelen és azt ruházkodással akarja kompenzálni. Kicsit szabálytalan fogsor férfinál nem túl nagy gond, de az igen, ha kezeletlen lyukas fogai vannak vagy nem ügyel a szájhigiéniára.
2014. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogyne számítana a külső. Az a baj, hogy néha, például így télen, értelmét veszti a jó test, mert vastagon öltözködnek az emberek és nem látszik annyira. Az már egy jó pont, ha valaki igényesen öltözködik, de én annyira ezt nem nézem...talán azért, mivel srác vagyok és engem a ruha nem befolyásol annyira (azért van egy alap elvárás-->ne tundrabugyi, anorák meg ilyenek legyenek egy lányon :P).


A szabálytalan fogsor szerintem nem vonzó. Ha egy kicsit kócos, akkor nem zavar igazából, de az a jó, ha szabályos. :)

2014. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogaim kisse szabalytalanok, markas, draga cuccaim sose voltak, a testem rohadt messze van a tokeletestol, arcra tobbe-kevesbe oke vagyok, de hat azert na... Nagydumas egyaltalan nem vagyok, stb. Ennek ellenere sose volt problemam azzal, hogy osszekavarjak egy-egy csajjal, most pedig evek ota a baratnom egy olyan jo no, hogy el se hiszem. Szoval ez a "ha nem nezel ki k..va jol es nincs k..va sok penzed, akkor halalra vagy itelve" dolog hatalmas kretenseg. Talan az a fontos, hogy legyen onbizalmad, merj tullepni a felelmeiden ha vannak, es kb ennyi a lenyeg. A tobbi csak plusz, ami ugyanugy nekem sincs, mint sok masnak sem.
2014. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább szakadt ruha istenadta jó testtel:) ruhát lehet venni bármikor, viszont a jó testért folyamatosan dolgozni kell..ha nem alkatilag szerencsésnek született.
2014. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó volt a testem jó volt a ruhám jó volt a dumán és mégse sikerült
2014. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahh, szuper. Akkor továbbra sincs meg a titkos recept, a nőt a hajánál fogva kell elkapni. :-D
2014. jan. 27. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!