Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ötlet lenne, ha így venném...

Jó ötlet lenne, ha így venném fel a kapcsolatot egy lánnyal? Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy vizsgán felügyeltem a hallgatókra a témavezetőm helyett, és volt egy lány, aki megtetszett. Nem álltam túl vérszomjasan a dolgokhoz, így ők is lazábban érezték magukat, utána páran meg is köszönték stb. Közben a lány nevét lelestem a dolgozatáról, meg utána többek között vele is beszélgettem egy keveset, meg ott volt a barátnője is, csak ő kevesebbet szólt. Nem tudom, jól láttam-e, de a "kiszemeltem" picit mintha zavarban lett volna, de mosolygott is, vette a poénjaimat stb., szóval nem tudom... Nem mertem megkérdezni tőle, hogy még van-e valami dolga (vagy esetleg este), meg zavart is a barátnője jelenléte, így aztán mindenki ment a dolgára. Aztán kijavítottuk a dolgozatokat, és erről eszembe jutott egy ötlet. Mi lenne, ha írnék a lánynak, azzal az ürüggyel, hogy ilyen és ilyen lett a dolgozata, és esetleg beszélgetésbe elegyednénk? Ez így mennyire lenne ciki? Lányok, hogyan értékelnétek ezt? És számotokra pozitívum lenne, hogy egy srác "nyomozott" utánatok, vagy gáznak tartanátok, hogy amikor megkérdeznétek, hogy hogyan talált rátok, akkor azt mondaná, hogy a neveteket megnézte a dolgozaton?

2014. jan. 28. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

"Tisztelt Hölgyem!


A vizsgaeredménye 49,99% , elégtelen.

Megtekintés holnap este 20:00-kor az XY előadóban. Aki javítani akar hozzon papírt, tollat, és síkosítót.


Tisztelettel

XYZ"

2014. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos megköszönném neki, ha megmodná hogy sikerült a vizsgám! :D


Aon pedig később tudnék csak nevetni, hogy a nevem a dolgozatról leste le. :)

2014. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Nem tanítok még, következő éven lesznek hivatalosan olyan lehetőségeink, hogy órát tartsunk. Szóval max. a témavezetőm mondhatná neki, hogy javíthat. :) Amúgy nem lett elégtelen a dolgozata.
2014. jan. 28. 21:42
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: De az jólesne neked, hogy nyomozott utánad? Cselesnek gondolnád, és örülnél, hogy valami módot talált az ismerkedésre, vagy mit éreznél?
2014. jan. 28. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene, olyan 'izgalmas' lenne :D

Én értékelném, hogy annyira érdeklődik utánam hogy lelesi a dolgozatról a nevem, és utána ír is, ha csak ürügyként, de megmondja az eredményt.:)

Ez nekem nem a nyomozás kategória :)

2014. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát mindenképp megér! Ha sikerül ha nem egy remek story lesz belőle amit mesélhetsz majd az unokáknak :D
2014. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Doktorizol? :D

Én azt hiszem díjaznám az ötletedet...

Engem is kereshetnének komoly doktoris srácok, egy esélyt a megismerésre biztos kapnának.

2014. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem a képeit, lehet, hogy van barátja. Szóval így necces...
2014. jan. 28. 22:24
 9/9 A kérdező kommentje:
#7: Igen. Te merre tanulsz, ha nem titok?
2014. jan. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!