Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igényes, értelmesebb, érzelmes...

Igényes, értelmesebb, érzelmesebb fiúk! Ti hogyan orvosoljátok azt, hogy minden nő felszínes? Feladtátok a keresést, vagy van valami jó módszeretek? Sikertörténet?

Figyelt kérdés

1. Igényes: nem lyuklyuk duzsigoló, alap, hogy egy nővel beszélgetni is lehessen

2. Nő: főképp itt az egyedülálló 40 alatti nőkről van szó akik akarnak is párkapcsolatot.


3. Nők válasza NEM érdekel, nem érdekelnek közhelyek, főképp nem a "ne általánosíts" és társai.

Ha a kérdés számodra lázító, valószínűleg nem neked szól.


4. TAPASZTALT emberek írjanak, elméletek nem érdekelnek.


---


Tehát arra vagyok kíváncsi, hogyan és hol lehet olyan lányt találni, aki nem felszínes. Értelmi és érzelmi szintje is jóval meghaladja az átlagot.

Sok helyen próbálkoztam már, de mindenhol ugyanaz, beleuntam, és szeretnék valami hatásosabb módszert találni.

A MENSA-t ismerem, nem érdekel.


Szegény vagyok, így sok program kizárt. Jó ötleteket várok, akár lehet internetes is.



2014. jan. 30. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem igen érdekelnek. Szerencsére lehet élni egyedül is. Nincs párhoz meglétéhez kötve az élet.


Mondhatjuk úgy is, hogy belenyugodtam. ismerkedem, nem zárkózom el a lehetőségtől sehol, de normális sorrendben és időben.

2014. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
Elmehetsz a k***a eletbe :)
2014. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

A hiba az alapfeltevésedben van. Nem felszínes minden nő.

Tapasztalat.

Másrészt: nem a MENSA-oklevéltől lesz valaki igényes és szórakoztató.

Harmadrészt: rengeteg ismerkedési lehetőség van, amihez nem kell egy fél vagyon.

2014. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Mondhatjuk úgy is, hogy belenyugodtam. "


Gondolom ebbe beletartozik az is, hogy nem tervezel családot, majd ahogy alakul.


"Nem felszínes minden nő. "

Ez igény kérdése.


" nem a MENSA-oklevéltől lesz valaki igényes és szórakoztató. "

Ezzel egyetértek, ezért nem érdekel.


"rengeteg ismerkedési lehetőség van, amihez nem kell egy fél vagyon."

Jöhetnek a példák, amivel 500 ft alatt IGÉNYES, ÉRTELMES nőket lehet kifogni.

2014. jan. 30. 12:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán te teszed túl magadra a mércét. Talán.
2014. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem is értem minek tetted fel a kérdést. Azt mondod minden nő felszínes, akkor nem mindegy hol keresel? Egyik sem lesz jó, mert mind egyforma... Szerinted, ugye?
2014. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem, nem párkapcsolat függvénye a boldogság. És különben is, nem én akarok családot meg gyerekeket, nem nekem ketyeg a biológiai órám, úgyhogy a felszínes anyagias nők magukkal kúrnak ki,de alaposan ám.

Az pedig elég szomorú, hogy a "ne legyen felszínes, és anyagias" elvárás egyesek szerint túl magas mérce. Ezzel kábé a kérdezőt (és engem) igazolja.

2014. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, kicsit furának tűnsz nekem... Neked van Mensa okleveled?


Egyébként én konkrétan feladtam a keresést. Volt már egy pár kapcsolatom és az összes lány definiálható volt felszínesként, főleg a legutóbbi. Fél éve szakítottunk és azóta próbáltam ismerkedni újra, de vagy buták voltak a lányok, vagy az értékrendjükkel nem értettem egyet.


Most pedig úgy vagyok vele, hogy belefásultam és várok. Majd talán valakit a sors hozzám vezérel. Úgyhogy sajnos ötletem nincs. Neten ismerkedni pedig maximum közvetett módon lehet normálisabb lányokkal (tehát nem társkereső oldalakon...).

2014. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kicsit arrogáns vagy, de ezt betudom annak, hogy boldogtalan vagy. Régebben én is indulatos, lekezelő, sőt kifejezetten nőgyűlölő voltam, amíg meg nem találtam a barátnőmet.


Eleve komoly logikai ellentmondással indítasz mert kijelented, hogy minden nő felszínes, majd közlöd, hogy találni akarsz egy nem felszínes példányt. Most akkor mi van?


Na de hogy értelmes választ is kapj, én közel 1 éve vagyok együtt egy olyan nővel, akinél nem akarok jobbat. Baromi aranyos, kedves, okos, doktor, jó állása van, sosem kéri, hogy Te fizess vagy bármi ilyen, partnerként lehet kezelni és Ő is akként kezel, eszméletlen jó az ágyban és mindenre nyitott, jó beszélgetőpartner, megértő!, hűséges és érzelmes, és megfejelve ezt azzal, hogy egy csomószor gondol rám és vesz nekem meglepetéseket, eljön velem amikor csinálom a hobbimat (pl. sport, stb.).

Ő az a lány aki 1 a tízezerből.

Hogy hogy találtam meg? Egy pár tanács:


- rengeteg keresés, sok év, nincs időhatár, én 5 évig kerestem

- rengeteg csalódás elviselése, néha a falat ütöd a sok csalódástól, de nem szabad megkeseredni

- nagyon nyitottnak kell lenned. TILOS csak a legszebb lányoknak esélyt adni. Ha korlátolt vagy az életben nem lesz párod és ezt komolyan mondom. Le tudsz élni egy életet magányosan ha csak a legszebb nők maradnak bent a rostán

- nem kell első hibára mindenkit kiszórni. Senki sem tökéletes és mindenkit le lehet építeni valamilyen indokkal. Mérlegelni kell az indokok között, hogy mi a lényeges hiba és mi felett hunyhatsz szemet

- a társkeresők szerintem a legjobb, legegyszerűbb ismerkedési forma

- mindig nézd meg a lány előző barátait (ha Te jó srác vagy és az előző 4 barátja mind kopasz kigyúrt állat volt, akkor hazudik Neked vagy magának arról, hogy kit is keres)

- ne engedd, hogy némi távolság elválasszon. Napi 45 perc-1 óra utazás bőven bele kell férjen.

- vidéki lányok szerintem magasan normálisabbak, mint a fővárosiak

- természettudományos szakokat végzettek normálisabbak mint a jogász, közgázt végzettek

- családcentrikus lányt keress

- és próbál meg a szívedre hallgatni, ne arra, hogy a haverok mit szólnak vagy akár a szüleid

2014. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"- mindig nézd meg a lány előző barátait (ha Te jó srác vagy és az előző 4 barátja mind kopasz kigyúrt állat volt, akkor hazudik Neked vagy magának arról, hogy kit is keres)"


Nagyon okos dolgokat írtál le, de mindegyik közül ez ütötte (legalábbis számomra) a legnagyobbat. Nekem is az exem összes volt (és jelenlegi) barátja buta -ugyan nem kigyúrt- de végtelenül egyszerű gyerek volt. Erre jöttem én és nem is tartott a kapcsolatunk annyi ideig, mint az előzővel, aki megalázta és kihasználta.


Érdekes dolgok ezek...

2014. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!