Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne az aranyközépút...

Mi lenne az aranyközépút ebben az esetben?

Figyelt kérdés

26 éves pasi vagyok. Jelenleg középiskolai tanárként sikerült elhelyezkednem, és egyelöre úgy néz ki, hogy ez marad egy ideig.


Tanárként kell egyfajta öltözködéshez és viselkedéshez tartanom magam, a diákok miatt.

Nincs barátnőm (nem is a suliból akarok összeszedni lányt), és ismerkedésnél a csajok jobban buknak a laza öltözetű, bunkóbb viselkedésű srácokra.

(Legalább is a tapasztalat azt mutatja, hogy míg én próbálok előzékeny, udvarias lenni a nőkkel, mindíg az a vége, hogy legyünk csak barátok. Az olyan ismerőseim, akik meg emberszámba se veszik a nőket, bunkón és esetenként még trágárul is beszélnek velük, az akuális barátnőjük 10 körömmel kapaszkodik beléjük, és soha nem voltak 2 hétnél tovább nő nélkül.)


Mi az a vielkedési és öltözködési forma, ami még megengedhető ebben a pozíciőban, és a csajok is buknak rá?



2014. febr. 2. 00:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Fűszoknya.
2014. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

1!

kiütéssel nyertél mára:DDD

2014. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem az iskolában fogsz barátnőt keresni, iskolán kívül meg úgy öltözködsz ahogyan akarsz, nem?


Amúgy a taplókra csak a buta ribik buknak, ha ilyen barátnőt akarsz, hajrá.

2014. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarlak elkeseríteni, de Magyarország egyik legnagyobb csajozóművészétől hallottam, ha udvarias vagy és nyájas a nőkkel, akkor ne mmutatod ki feléjük a szexuális érdeklődésedet, nyitottságodat, így azt fogják hinni, hogy te semmi szexuálisat nem akarsz és ezért raknak barátzónába. A bunkó pasik nem törődnek a nők véleményével és bátran ki merik fejezni, hogy dugni akarnak. És ez kell a nőknek, olyan pasi aki vállalja a szexualitását.
2014. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

Van egy film: A jófiúk egyedül alszanak


Ez teljesen korrektül bemutatja azt, hogy aza srác, aki udvarias, az mindig egyerül marad.

A film végén persze happy end, mert a főszereplő talál egy nő, aki szereti. Ez hazugság, az ilyen pasi soha nem fog párt találni, mert a nőkben genetikailag kódolva van a vágy arra, hogy eltiporják őket. Az a pasi, aki erre nem képes - az említett jófiúk - , azok pont emiatt puhap*csű lúzerek a nők szemében.

2014. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

4:es vagyok. A lepontozásom lényegében a ti affinitásotokat mutatja, hogy megértsétek ezt az igen komplex problematikát. A kérdező maga is feltünteti a kérdésében, hogy:


"Legalább is a tapasztalat azt mutatja, hogy míg én próbálok előzékeny, udvarias lenni a nőkkel, mindíg az a vége, hogy legyünk csak barátok. Az olyan ismerőseim, akik meg emberszámba se veszik a nőket, bunkón és esetenként még trágárul is beszélnek velük, az akuális barátnőjük 10 körömmel kapaszkodik beléjük, és soha nem voltak 2 hétnél tovább nő nélkül."


Miről beszélünk? Nem én találtam ki. Azért jobban hiszek egy több száz nőt megdugó embernek, mint az itt erkölcsszőszt játszó lepontozóknak. Az igazság attól még az, amit a 4-esben írtam.

2014. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó kettő mekkora szakértők! :D


Barátom "jófiú", rendes és udvarias, stb., másképp nem is akarnék vele lenni. Nem bírom a bunkókat.

2014. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Noydra ***** válasza:
69%

Majd megkérdezem az összes kapcsolatban lévő lány ismerősömet, beleértve a barátnőmet is, hogy mikor lettek "eltiporva"? :DDD


Honnan a f..szból szeditek ezt a sok baromságot, hihetetlen jó rajt röhögni, komolyan :D


Ilyen hülye ember meg tanár. Végülis beleillesz a mai magyar oktatásba.:D

2014. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Majd ha rövid i-vel írod a "mindig"-et, talán...

:D

Nyelvtannáci off :D (de tanárként azért tényleg fájós!)

2014. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert megérzik, hogy bizonytalan vagy. Ne beszélj mellé, mond meg nekik, hogy mit akarsz. Még az őskor előtt, amikor még fiatal voltam, a szórakozóhelyeken táncolni hívtam a csajokat, még a rondákat is. Mind elküldött melegebb éghajlatra. Aztán megláttam egy csávót, aki szó nélkül fogta a csajt és behúzta táncolni. Én is kipróbáltam. Megfogtam egy idegen, ismeretlen csajt, majd behúztam táncolni, két hét múlva lefeküdt velem, mára már két gyerekünk van. Ez a történet 1998-ban játszódott. Most 36 évesek vagyunk. Ja és nem r*b* volt a csaj, sajna ma sem az, de feleségnek tökéletes.
2014. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!