Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne az aranyközépút...

Mi lenne az aranyközépút ebben az esetben?

Figyelt kérdés

26 éves pasi vagyok. Jelenleg középiskolai tanárként sikerült elhelyezkednem, és egyelöre úgy néz ki, hogy ez marad egy ideig.


Tanárként kell egyfajta öltözködéshez és viselkedéshez tartanom magam, a diákok miatt.

Nincs barátnőm (nem is a suliból akarok összeszedni lányt), és ismerkedésnél a csajok jobban buknak a laza öltözetű, bunkóbb viselkedésű srácokra.

(Legalább is a tapasztalat azt mutatja, hogy míg én próbálok előzékeny, udvarias lenni a nőkkel, mindíg az a vége, hogy legyünk csak barátok. Az olyan ismerőseim, akik meg emberszámba se veszik a nőket, bunkón és esetenként még trágárul is beszélnek velük, az akuális barátnőjük 10 körömmel kapaszkodik beléjük, és soha nem voltak 2 hétnél tovább nő nélkül.)


Mi az a vielkedési és öltözködési forma, ami még megengedhető ebben a pozíciőban, és a csajok is buknak rá?



2014. febr. 2. 00:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is, kicsit tényleg fájdalmas hogy tanárként azt hiszed, hogy a bunkóság a menő, és hogy a ruhától lesz valaki jobb vagy rosszabb ember...na de el kell hogy keserítsek itt mindenkit, aki azt hirdeti, hogy a bunkó pasik minden lánynak tetszenek, én például odavagyok az udvarias és kedves fiúkért, és nem tudom honnan veszitek, hogy ez barátzóna. MArhaság :D Azok a fiúk bizonyára más miatt kerültek oda, nem a barátzóna miatt...

Nem egy udvarias, kedves srácot ismerek akiért odavannak a lányok. Nem, nem játsszák meg. Ennyit erről.

De hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak...hordjál öltönyt, ha már tetszeni akarsz a lányoknak, abban mindenki jobban néz ki :D (Saját vélemény)

2014. febr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
* nem az udvariasság miatt, elnézést, késő van
2014. febr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%

Akik hülyék a csajozáshoz, azok ne szóljanak hozzá. Én nem azt mondtam, hogy bunkó parasztnak kell lenni a nőkkel. Azt mondtam, hogy ne szarjál be, ha a vágyaid kifejezésén vana hangsúly. Férfi vagy, tehát dugni szeretnél. Mellesleg mekkora demagógia már a nők részéről, hogy ők nem akarnak dugni. Miért kérnél elnézést a vágyaidért? Akkor hazudnál nekik. Az egészséges a nő minél előbb dugni akar. Csak kell nekik az érzelmi biztonság is, ami jogos. Mert kifejezni magad, hogy te ezt szeretnéd, te így gondolod és jó lesz, bízza magát rád. Legyél tökös és határozott. A nők azokat a férfiakat szeretik, akik tudják, hogy mit akarnak. Ne tétovázz, ha meglátsz egy csajt aki legalább egyszer összenéz veled pár másodpercig, azonnal tiplizz oda és mondj neki valamit. Sose kérdezz, mindig csak kijelentést tegyél. De valami vicceset. Az határozottságot mutat és arra buknak, ráadásul pozitívum, még ha elsőre be sem jössz neki, hogy "hm, idemert jönni ez a pasi, ez jó".

Sokan beszariak, oda sem mernek menni egy nőhöz.

2014. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Noydra ***** válasza:
63%

Nem r..banc volt a csaj, sajna ma sem az :DDD

Ezmiez? Felizgat, ha más is kúrja? xD

Látszik éjjel van az a helyzet...

2014. febr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Itt a nagybátyóról vehetsz pár ötletet-

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__467..

2014. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Noydra ***** válasza:

43%os, amit most leírtál, azt bátorságnak és rámenőségnek hívják, és köze nincs a bunkósághoz.

Viszont ez legalább, ha nem is szó szerint, de igaz, amit írtál.

2014. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#13 Ez sem jön be mindenkinek. Jobb szeretem, ha van időm megkedvelni a másikat mint embert (=előbb összebarátkozunk) és csak utána jönnek szóba a vágyak és egyebek. Ha rögtön úgy jön oda az illető, hogy azt (is) akarja tőlem, mikor még nem is ismerjük egymást, inkább elküldöm.
2014. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%

#7 - ...mekkora szakértő...


Nem is mondtam egy szóval sem, hogy szakértő vagyok. Egyszerűen csak a tapasztalat beszél belőlem.

Én még időben észrevettem magam, és a jófiús énemből váltottam az alfahím stílusra. Ez bejött, azóta tényleg népszerűbb vagyok a nőknél.


Kérdező, ezt jegyezd meg: a nők álszentek, és még maguknak sem merik bevallani, hogy dugni akarnak! Viszont ha te kimutatod, hogy azt akarsz, odáig lesznek érted, mert te rávezeted őket arra, amit ugye maguk előtt is titkolnak.

2014. febr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Passiflora ***** válasza:

Kedves 4. Hozzászóló!


Nem tudom, hogy a saját életedben mennyire sikeres az általad ismertetett ismerkedési stratégia, és nincs is közöm hozzá.


Én úgy tapasztalom, hogy szerencsére van az az intelligencia / érzelmi intelligencia, ami felett egy férfinak nincsen szüksége "bunkó" viselkedésre az udvariasság helyett ismerkedéskor, mert képes máshogy kimutatni a szexuális érdeklődését.


Legalábbis nem hinném, hogy nem én vagyok az egyetlen nő, aki már találkozott néhánnyal. :-)

2014. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19: ez mind szep es jo, csak nem igaz. En sikeres vagyok a noknel, md kerdes, hogy magasak az elvarasaim, es nem akarkivel allok ossze. Tapasztalatokrol beszelek, nem levegobe mondom. Te sem latsz igazan, csak probalod udvarias, kedvesseg fele eltolni a dolgot, de amint megerzed azt, hogy a pasi meg akar felelni neked, elhajtod mint a magzatvizet.
2014. febr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!