Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Fiúk! Nektek tetszenek a vagány, egyedi lányok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nem teszik ki mindenüket, van egyedi stílusuk, és nem feltétlenül járnak szűk, átlátszó ruhákban... Pl. bakancsot hordanak,csíkos csőfarmert, bőrdzsekit, derékig érő shortot combzoknival...Nyáron nagy karkivágású pólót színes meltartóval, virágos laza ruhákat...Ilyesmi...:) JA és szeretik a RED HOT CHILI PEPPERS-t, OASIS-t, GOO GOO DOLLS-t :D

2014. febr. 2. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én már a derékig érő shortnál is fennakadtam. Azt nem övnek hívják?


Amúgy fogalmunk sincsenek, hogy a te különböző irányzatokból összetákolt khm... egyéni konstrukciódat miért tartják rosszabbnak a szűk mikrokörnyezetedben, a mindenki által másként definiált mainstreamhez képest.

2014. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
grunge? ne már kislány... ez messze nem az
2014. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
itt mindenki mondja hogy persze, de valóságba mégis a cicagatyás csaj seggét nézik meg.Őszintén?Nem,barátnak ok
2014. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vagány és egyedi lányok? Hogyne jönnének be.


Viszont azt hiszed, hogy az eredetiség csak külsőségekben és zenei ízlésekben fogalmazódik meg, akkor itt el vagy tévedve.


Duzzognod meg nem kell csak azért, mert környékeden csak plázacicákat látsz, akik "kirakják a dekoltázsukat". Le kell őket tojni, aztán kész.


És nem, nem nyertél, mert te is ugyanazokat a trendeket követed, mint Sopron fél lánylakossága.

2014. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 C0r3 ***** válasza:
Nem vagy egyedi. Akkor lennél egyedi,ha valami olyan stílust alkotnál, amit senki más nem ismer/használ. A vagányak bejönnek, de nem érdekel ki mennyire vagány, ha ronda. Ha meglátok egy lányt egészen addig a külseje alapján fogok véleményt alkotni róla, amíg nem beszélgettem vele kb 3-4órát. A Red Hot Chilli Pepperst szeretem, az oasist is. Amúgy szerintem minden ember egyedi, a maga módján persze. Ha nekem tetszik valaki, nem érdekel milyen ízlése van. Azon lehet változtatni, viszont a kinézetén, modorán, értelmén már aligha. Persze az a véglet se jön be, ha valaki nem ad egyáltalán a külsejére. Mondhatnánk, hogy sokmindennek kell megfelelned, de ez fordítva is igaz, nemde ? :) (16F)
2014. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Igen:))))
2014. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 hipstercica válasza:
szerintem jó a stílus amit leírtál de csak akkor hordd ha tényleg magadénak érzed mert "divatból" hülyeség. Amúgy nem értek egyet azzal hogy ez tucat style mert mi van ha valakinek ilyen a stílusa?
2014. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én szivesen meg ismernélek :)
2014. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!