Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van e esélyem,...

Szerintetek van e esélyem, mit kéne tennem, hogy észrevegyen? Amit a srácról tudni lehet, hogy nagy menö, kemény. De én eléggé bátortalan vagyok. Sose mertem kezdeményezni se.

Figyelt kérdés
Nos van egy sràc aki ugymond a csalàd baràtja és màr egy ideje tetszik nekem, nem igazàn beszéltünk idàig mivel én eléggé bàtortalan vagyok, neki van baràtnöje de tudom, hogy nem valami fényes a kapcsolatuk...a hétvégén par percre de csak véletlen összefutottunk a boltban és észre vettem, hogy nagyon néz, nos és én màr ezt jelnek veszem, egy pillanatig szemeztünk is de én elfordultam hisz éreztem, hogy màr vörösödök és elkezdett nagyon gyorsan verni a szivem...szoval nem tudom, hogy van e esélyem, mit tegyek, hogy észre vegyen?!..
2014. febr. 5. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ismeritek is egymást, és mégse álltok szóba...így nehéz lesz.
2014. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

probàlj beszélni vele csak először nyugodj meg nem lesz jo ha előtte álssz és csak bàmulod:D

vagy ha ez még nemmegy először csak virtuálisan beszéljetek szval chat vagy valami

irj nyugodtan ha kèrdésed van méh

2014. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már észrevett..
2014. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*még
2014. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül leejted máskor a lisztet zsacskóstul. Csupa por felhő leszel, ő meg rád fúj udvarlásképpen :)
2014. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baz.d+ már megint egy olyan csaj,akinek a nagymenők kellenek!Nem hiszem el....
2014. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó!

senkinek se a kis gizda 150 magas kissrác kell a szomszéd házból, aki az eladónőtől is fél

2014. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó!181cm magas vagyok és nem félek az eladónőtől....
2014. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
+átlagos a testalkatom,72kilós vagyok.Rossz volt a sejtésed.
2014. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!