Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett egy lány az...

Green_Monsters kérdése:

Megtetszett egy lány az osztályombol és járni akarok vele de nem tudom hogy tudnám ezt megvalósítani?!

Figyelt kérdés

14 éves és én is

Hogy tudnám randira hívni meg küldjetek csajozos dumakat!


14/F


2014. febr. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csajozós dumák sosem válnak be.
2014. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy érjem el hogy figyeljen rám
2014. febr. 6. 18:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerinted mivel tudnám levenni a lábáról?
2014. febr. 6. 18:05
 4/6 KedvesPitypang válasza:

kezdj el vele ismerkedni! tudd meg, milyen dolgok érdeklik, és ha a közelében vagy mondjuk pár baráttal, (de ha merészebb típus vagy, akkor egyedül, mert lehet hogy zavarja a barátaid társasága) tereld arra a szót, és akkor egyre jobban érzi majd, hogy sok közös van bennetek. szerintem ez kezdetnek nem rossz :)

14/L

2014. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lany szemmel en azt mondanam, hogy legyel vele kedves, figyelmes es sose bunkozz vele!! vedd meg ha piszkajlak es ha ketten vagytok kozeledj hozza ha van eselyed nem lok el:D en tuti nem utasitanek vissza egy ilyet sem, ha a pasi jol nez ki.... igy fel hivod magadra a figyelmet!! sok sikert:) enis 14 vagyok!
2014. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Same problem here! :D
2014. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!