Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes egy ilyen lánnyal...

Érdemes egy ilyen lánnyal foglalkozni vagy jobb, hogy nem is lett az egészből semmi?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja az egyik nagyon jó barátom házibulijában ismerkedtem meg egy helyes lánnyal. Mikor először megpillantottam már akkor megakadt rajta a szemem és eldöntöttem, hogy jó lenne őt megismerni. Az este folyamán aztán rövid szemezgetés után ő jött oda hozzám és kezdeményezett beszélgetést és ezt követően egész este egymás közelében vagy egymás mellett voltunk. Sokat beszélgettünk, ha én leültem szorosan mellém ült, ha épp álltam mellém állt, szóval tökéletesen egyértelmű volt, hogy megvan az összhang és a kölcsönös érdeklődés. A közös ismerőseink is ezt erősítették meg akik a lányt már régebb óta ismerték.

Mivel évek óta nem fogott meg lány ennyire és meg szerettem volna őt ismerni, másnap írtam neki egy üzenetet amiben leírtam, hogy jól éreztem magam vele az este során, és remélem biztonságosan hazaért. Ezt követően nem az történt amire számítottam. Ugyan mindig válaszolt, de sokszor egy-másfél nap eltolódással, ő maga sosem kezdeményezett beszélgetést és sosem kérdezett vissza, mindig nekem kellett a beszélgetést továbbvinni. Mivel érezhetően nem ment az írásbeli kommunikáció elhívtam egy találkozóra amibe bele is ment és egy héttel később pár órát kellemesen el is beszélgettünk egy-egy tea mellett és ezt követően azt mondta, hogy jól érezte magát. Mivel úgy éreztem jól sikerült az első találkozónk felhoztam egy újabb alkalom ötletét amibe ugyancsak belement, és ugyan írásban semmi sem változott elkönyveltem annak, hogy biztos nem híve az ilyen jellegű beszélgetéseknek és nem aggódtam.

A második találkozó viszont nem úgy sikerült mint terveztem. Alig, hogy találkoztunk mondta, hogy valamiről beszélni szeretne velem. Elmesélte, hogy sokat agyalt rajtam/rajtunk de végül arra jutott, hogy neki ez most nem fog menni. Pár hónappal ezelőtt ugyanis érte egy nagy csalódás és jelenleg azt a korszakát éli amibe más nem igen fér bele, de ha máskor hoz minket össze a sors lehet minden máshogy alakul, mert mindig nagyon jól érezte magát velem, és szimpatikusnak, helyesnek tart. Mivel tudtam, hogy ez egy finomabb lekoptató szöveg így a mondókája után elbúcsúztunk és azóta sem kerestük egymást.

Mivel a baráti körünk közös és persze érdeklődtek, hogy alakul a viszonyunk a lánnyal elmeséltem a történteket. Egyfelől meglepődtek, mert számukra is úgy tűnt minden jól alakul, másfelől pedig nem lepődtek meg. Mivel ők régebb óta ismerik elmesélték, hogy a lány évekkel ezelőtt is ezt a játékot játszotta. Tette a szépet, úgy csinált mint aki érdeklődik, majd amikor az aktuálisan behálózott srác komolyabbra szerette volna venni a dolgot a lány elutasította őket is. Mint kiderült gimnázium alatt csak ilyen esetei voltak így ugyan 24 éves de nem volt komolyabb kapcsolata sem, a legutóbbi pedig amire hivatkozva lerázott engem egy idősebb fickó volt aki többször megcsalta de a lány mindig adott neki újabb esélyeket míg nem végleg véget nem ért a "kapcsolatuk".

A végére egyértelművé vált, hogy sajnos hiába 24 éves, belül olyan mint egy tini lány és ezt az ismerőseim is megerősítették akik évek óta ismerik.

Mivel nagy eséllyel fogunk még találkozni a jövőben a közös barátoknak köszönhetően, érdemes később újra megpróbálni közeledni hozzá, vagy ő az a típusú lány akit sosem lehet majd komolyan venni? Azért érdekelne mert évek óta nem fogott meg senki sem ennyire és a leírás ellenére nem egy buta kis r*banc a lány hanem abszolút visszafogott, csendes és értelmes emberről van szó aki sajnos úgy tűnik nem a korának megfelelő érettségi szinten áll.


2014. febr. 7. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha számít a véleményem kedves olvasok: a kérdező hagyja a fenébe ezt a lányt!!!! Nem méltó hozzá.
2014. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni ,hogy miért ilyen . Ha érdekel és akarsz vele vesződni ,megteheted , lehet hogy lesz is valami a dologból . Lehet van valami traumája ,komplekszusa . Ki tudja .
2014. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt én sem tudtam meg, hogy miért ilyen. Annyit tudok a barátaimtól akik régóta ismerik, hogy annak idején amikor beindult a bulizós, otthonról elengednek a szülők korszak ő nem sűrűn csatlakozott a társasághoz hanem inkább otthon maradt. Csak erre tudok gondolni, hogy emiatt "késésben van" és most éli ki magát, de nekem is furcsa mert sosem találkoztam ilyen helyzettel ezelőtt.
2014. febr. 7. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd ha ő fog kezdeményezni nálad, és ezt teszi egyértelműen, akkor gondolkodj el a lehetőségein. De ne várj rá, és ne is próbálkozz. Ha egyszer elutasított, utána nyugodtan küszködjön ő is egy kicsit.
2014. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én 25 éves vagyok és teljes mértékben bele tudom magam élni a lány helyébe, mert egyrészt jelenleg velem is hasonló dolog történik, másrészt a leírás alapján a lányban egy kicsit magamra is ismertem.

Szóval szerintem ez a lány valójában azért ilyen, mert azt szeretné megtudni, hogy ki az, akit valóban érdekel. Ki az a fiú, aki képes küzdeni érte, aki tényleg meg akarja hódítani a szívét és nem csak egy lehetséges dugópartnerként tekint rá. Az ilyen lányok (én is), az igazit keressük és ha nem vagyunk benne biztosak, hogy rátaláltunk, akkor ha jobban elkezd közeledni a srác, akkor visszautasítjuk.

Viszont ha összhangban és egy hullámhosszon vagytok, jókat tudtok beszélgetni, nevetgélni, akkor nem szabad veszni hagyni ezt a kapcsolatot.

Nem mondod, hogy biztosan téged fog választani, de ha Te nem próbálsz meg érte küzdeni és nem próbálod meg neki bebizonyítani, hogy Neked ő igenis kell, akkor egy percig se várd, hogy egy ilyen lány téged keresni fog. Nem azért, mert nem érdekled, hanem mert arról akar megbizonyosodni, hogy téged érdekel. Ezt pedig nem szavakkal, hanem tettekkel kell az ilyen lányoknak bizonyítani.


Következtetés: Ha tényleg tetszik, akkor próbáld meg és ne add fel, csak ha nagyon-nagyon egyértelmű, hogy nem lehet köztetek semmi.


25L

2014. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!