Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy észrevegyen...

Mit tegyek hogy észrevegyen egy (bizonyos) népszerű, okos srác?

Figyelt kérdés

Amilyen a srác: 20 éves, szőke haj-kék szem, magas, modern öltözködésű, jókedvű, vicces, népszerű

Én: sötét vörös haj, szolid öltözködés, ápolt külső, alacsony, alapjáraton nem az a mosolygós vagyok, idősebb tőle, zárkózottabb az átlagnál, idősebb vagyok tőle, de általában középiskolásnak néznek sajnos (smink sem segít )


Az egyetemen lesz/volt pár közös óránk, de csak az utóbbi vizsgán lettem figyelmes rá. Miközben a szóbelire vártunk, észrevette, h nagyon nézem (próbáltam nem nézni, de nem ment), odajött a haverjaival ahol én voltam és elkezdett ott "poénkodni". Aztán megkérdezte milyen szakos vagyok, mert nem tudta. Én meg néztem rá és csak másodszorra válaszoltam neki, mert máson gondolkoztam épp, mikor kérdezte. Aztán láttam rajta, hogy nem tudja hova tenni, hogy nem mosolygok, biztos azt hitte, h rossz kedvem van, pedig alapból nem vagyok vidám természetű.

Tudom, h elszúrtam...



De mivel lesz majd még órám vele, szeretném, hogy észrevegyen, de hogyan érhetném el?


2014. febr. 8. 18:55
1 2
 11/13 SullaFelix89 ***** válasza:

Mond azt neki óra végén, hogy bocs de nem értettem ma mit magyarázott a prof, feljössz hozzám az este és elmagyarázod.


Nyugi erre kapcsolni fog.

2014. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Talán válassz egy hozzád való fiút.
2014. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amit az egyes úr ír!
2014. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!