Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Ki szerint mi a...

Férfiak! Ki szerint mi a kulcs ahhoz, hogy egy nő igazán sikeres legyen nálatok?

Figyelt kérdés
Írhattok külső és belső tulajdonságot is, olyat amivel ha rendelkezik a lány, úgy érzitek mindenképp meg akarjátok ismerni/szerezni.

2014. febr. 13. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

a külső az relatív..kinek mi jön be igazán.


ha a külső megvan akkor már csak arra kell odafigyelni h ne b***azd el. :)

2014. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először a magasság: max 165 centi legyen. Hosszú , ápolt haj, szép bőr, NAGYON kevés smink, aranyos, nőies megjelenés. Ha ez oks, nem kell sok: Díjazza a humoromat.
2014. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szeressen és fogadjon el olyannak amilyen vagyok

eddig mindenki meg akart valtoztatni. átszervezni az életemet, igy csináljam ne úgy, a barátaim se tetszetteek, alapvetően ezért futottak zátonyra a kapcsolataim :(

ja és akarj gyereket

2014. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

általánosságban a magas nők, legalábbis nekem. az ápolt, tiszta arc(kevés smink) és egy megfelelő frizura. én mindig a nők arcát nézem, és mindig csak azt legelőször.

belsőnek meg: fogadja el azt az embert, akik vagyunk. nem külsőre értem, vagy rossz szokást, hanem amilyenek legbelűl vagyunk.

2014. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézzen ki jól, legyen velem kedves.
2014. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeressen, legyen hű, legyen komoly, de azért ne túlságosan. Jó az ha van humorérzéke, hát még mi. Azért legyen valami kinézete, okos legyen. Nekem ennyi elég lenne, lehet hogy még túlzásokat is írtam >.í
2014. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!