Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy suliba járunk.Én 17 ő 16 éves.Már régóta nézegetem,de most jutottam el oda,hogy meg akarom jobban ismerni mert nagyon tetszik nekem.:)Az a baj,hogy egyáltalán nem ismerjük egymást.Suliba össze szoktunk néha nézni egymással,de semmi több.

Nagyon közel lakunk egymáshoz mert mindig előttem megy haza suliból és az a kérdésem,hogy mivel szólítsam meg ? Suliba sajnos nem tudom mert mindig barátnők veszik körül és úgy nem jó,meg nem szoktunk összefutni sem,mert egész máshol vannak óráink de én úgy gondoltam,hogy suli után beszélnék vele hazafelé. Csak nem tudom mivel szólítsam meg és milyen témát dobjak fel ami azért nem gáz így elsőre :S

A másik lehetőség,hogy ráírok face-en,mert az ismerőseim között van és úgy beszélek vele,de így sem tudom,hogy milyen témát kéne először felhozni,vagy miről kéne beszélni :/

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. febr. 16. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A fő gondod a téma. Ezek adódni szoktak, helyzetfüggő. Az aktuális sulis "forró"témáitokról meg mi honnan tudnánk.
2014. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a facebookot nem javasolnám. nem tudom mennyire vagy az, de aspontán témák a legjobbak, ha nincs konkrét ötleted, amiről tuti, hogy tudtok beszélni. szia, szoktalak látni, mehetnénk együtt is. szia! nagyon jó a ruhád, tesómnak is ilyesmit akarok venni a születésnapjára stb... nem kell nagy duma, nem egy hercegnőt akarsz leszólítai a középkorban(bár akkor is meg lincselnének) szóval csak lazán, mintha csak haverkodni akarnál. nem egy felelés ez, hogy adott témáról adott szavak használatával kell elmondanod az anyagot. kétszer-háromszor így eldumálgattok hazafelé szépem, majd el is hívhatod egy közös találkára a hétvégére. sok sikert
2014. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!