Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak miért veszik sértésn...

A férfiak miért veszik sértésnek, ha egy nő nem vonzódik mindenkihez, aki csak szembe jön?

Figyelt kérdés
Fordított esetben ezzel nincs gond, miért van ez? Vagy egy hazug kapcsolatban jobban szeretnének lenni?
2014. febr. 16. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Micsodaaa?!


Fejbecsapni és fődet rá!

2014. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy fordított esetben? Aki háttal jön, azt megdugnád?
2014. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt vesszük sértésnek, hanem a közlési módot vagy azt, ahogy nem közlik ezt csak levegőként átnéznek rajtunk. :) Értelmesen is meg lehet mondani face to face, hogy bocsi öreg, nem jössz be.
2014. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
aki ezen megsértődik az hülye...
2014. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ez inkább hiúsági kérdés. Illetve ha van egy átlagos férfi, átlagos kinézettel - kellő intelligenciával - (én pl. :P) akkor nekem rosszul esik az, ha udvarolok egy nőnek, majd a végén a maradjunk barátok, mert nem vonzódok hozzád duma jön. Én ezt megértem teljesen, de nem lehet ezt az elején tisztázni? Az elején is érzem, hogy vonzódok-e az adott nő iránt vagy sem.
2014. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért mert a kedves kérdező sem képtelen elismerni hibáit és általánosítja az ellenkező nemet.
2014. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is csak a "MÉGSEM jössz be"-vel vannak problémáim
2014. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már! Nem azzal van a baj, hogy egy lánynak nem tetszem, hanem azzal, hogy mind rondának neveze, egynek sem tetsszm! KOmolyan összeteszem a két kezem és eljárok egy esőtáncot, ha végre valahára egy lány nem fog rondának nevezni és hajlandó lesz smárolni meg bäszni velem.
2014. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vesszük sértésnek, de azért sztem neked sem esne jól, ha minden férfi elutasítana azért, mert csúnya vagy.
2014. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, ha valaki bunkón utasítja el a másikat, azt elhiszem, hogy rosszul esik.

Másrészt az is probléma szokott lenni, hogy a nők csak az első benyomásra alapozva, a külső alapján ítélnek, hogy bejön-e valaki, meg sem próbálják megismerni, hogy a belsőjétől hátha mégis vonzó lesz. De ezek szerint akkor az is baj, ha megismeri és úgy sem?

2014. febr. 16. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!