Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire népszerűek az ilyen...

Mennyire népszerűek az ilyen típusú férfiak?

Figyelt kérdés

Nőtársaim! Mennyire népszerűek nálatok az ilyen típusú férfiak?

Képek: [link]

[link]

[link]



2014. febr. 17. 16:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10-es: Neked komoly problémáid lehetnek, ha te csak bizonyos kritériumoknak megfelelő férfiakat tartasz férfinak. Szerintem márpedig a férfiasság belülről fakad, semmi köze a kinézethez. Nekem mindig az ilyenek lesznek a férfiasabbak a dinnyekarú kigyúrt állatoknál.
2014. febr. 17. 18:18
 12/25 anonim ***** válasza:
"férfiasság belülről fakad, semmi köze a kinézethez" <---> "mindig az ilyenek lesznek a férfiasabbak"
2014. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen, mert belülről fakad, ÉS nekem márpedig a vékony férfiak tetszenek. Én őket látom férfiasabbnak.
2014. febr. 17. 18:22
 14/25 anonim ***** válasza:
jó, de mindez kit érdekel?
2014. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj. Köszönöm.
2014. febr. 17. 18:23
 16/25 A kérdező kommentje:
És az kit érdekel, hogy a 10-es meg hány a látványuktól?
2014. febr. 17. 18:24
 17/25 anonim ***** válasza:
senkit, azt a választ például nem is vettem észre
2014. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
De amúgy te minek vagy egyáltalán itt? Menj máshova trollkodni!
2014. febr. 17. 18:31
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
Most azért vagy kiakadva, mert elmondta a véleményét? Úgy tudom ez az oldal arra való, hogy megvitassuk a kérdéseket. Elmondta a véleményét, ezért nem kell leugatni....most mit vársz, hogy mindenki ömlengjen meg szivárványokat okádjon eme képződmények láttán?
2014. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

1: Ezek nem képződmények, hanem - mily meglepő - emberek, úgy, mint te meg én.

2: A véleményét kértem a tizesnek, elolvastam, köszönöm, de ne várja azt, hogy iagazat adjak neki. Én nem értem, mért kell mindenféle hülye sztereotípiát előhúzni arról, hogy milyen egy férfi. Ha a hosszú a haja - nem férfi!

Ha sír - nem férfi!

Ha nem eszik húst - nem férfi!

Ha nincsenek dinnye méretű izmai - nem férfi!

És még csodálkozunk eme idiótasághalmaz láttán, hogy mindenki önbizalomhiányos? Szerintem azok az önbizalomhiányosak, akik sértve érzik magukat valami olyasmi láttán, ami nem fér be a világképükbe. Ez egyszerűen primitívség. Én megértem, hogy a linkelt férfiak nem tetszenek mindenkinek, de mért kell "képződmény"-nek nevezve megfosztani őket az emberségüktől?

2014. febr. 17. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!