Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire népszerűek az ilyen...

Mennyire népszerűek az ilyen típusú férfiak?

Figyelt kérdés

Nőtársaim! Mennyire népszerűek nálatok az ilyen típusú férfiak?

Képek: [link]

[link]

[link]



2014. febr. 17. 16:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az olyanok miatt mint a kérdező léteznek a liberalisták!



Amúgy a konkrét fent említett prokarióták (csakazértis!) valóban nem vonzóak, ám ellenben nem minden hosszú hajú, karcsúbb férfi nem vonzó. Például az elfek vonzóak, intelligensek, markáns személyiségűek, becsületesek és megértem, ha egy nő vonzódik hozzájuk, míg előbbiekhez nem.


[link]

[link]

[link]


Szóval, mondhatni, kitalált "képződmények" is férfiasabbak és vonzóbbak náluk.

2014. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, mit ártottak neked a liberalisták? Akarsz róla beszélni? Ugye titokban neked sincs megfelelő mértékű önbizalmad?
2014. febr. 17. 19:45
 23/25 A kérdező kommentje:
Én meg akkor is azt mondom, hogy nekem a kigyúrt állatok a hányinger! Mit tennél ez ellen? Elégetnél máglyán, mint egy boszorkányt?
2014. febr. 17. 19:46
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak az ilyenek tetszenek,főleg az 1.,aki hasonlít is páromhoz.Sose tetszett a rövid haj,de már néha látok vonzó sovány rövidhajút is.Szerencsére úgy látom túl nőiesnek tartják őket a nők,én meg a férfias külsőtől irtózok,nem nyúlnék egyhez sem.

26

2014. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek, kár hogy fordítva ez nem szokott érvényesülni, nagyon vonzónak találom őket, márpedig a fizikai vonzalom is igenis fontos tényező : ) Szóval én örülnék ha több ilyesmi külsejű srác szaladgálna az országban. Persze nyilván legyen ápolt és igényes, attól sírva fakadok amikor zsíros valakinek a haja, meg szakadtan öltözködik nem fürdik stb. azzal az indokkal hogy azt hiszi az igénytelenség = férfiasság...
2014. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!