Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randiguru? E kérdés azokhoz...

Randiguru? E kérdés azokhoz szól, akik segítséget szeretnének ismerkedés terén!

Figyelt kérdés

Lehet egyeseknek hülyén fog hangzani, és jót nevetnek vagy bármi de úgy gondoltam segítenék azon személyeknek akik nehezen találnak társat még így neten keresztül is. Csak azokhoz szól e kérdés akiket tényleg érdekel!

Tehát aki társat keresne és szeretné segítségemet kérni az írjon. Minél többen írnak annál jobb. El beszélgetek az illetőkkel és a kiismerésük alapján a hozzá megfelelő egyént próbálom megkeresni.



2014. febr. 18. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem elég ha utalsz a számlámra :)
2014. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy fába vágtad a fejszéd. Ez képtelenség :D
2014. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt már kitalálták, ez a társkereső szolgálat. De ha te ingyen csinálod, az tényleg előrelépés a szolgáltatás terén.
2014. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem arra mész, hogy te is lenyúld az embereket, akkor dicséretes a kezdeményezésed.
2014. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Újabb önjelölt macho, aki istennek képzeli magát és osztja az észt!
2014. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem osztani szeretném az észt, de talán olyanokra mint te, kedves utolsó lehet rá férne.

Nem élek vissza semmilyen információval rólatok, és nem kérek semmit érte. Egyszerűen szeretnék segíteni. Szeretek foglalkozni az emberekkel.

2014. febr. 18. 16:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát írjatok nyugodtan!
2014. febr. 18. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok, majd később írok :D
2014. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!