Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, volt már nektek olyan...

Fiúk, volt már nektek olyan eset amikor egy lány másnak mutatta magát fb-n mint amilyen valójában?

Figyelt kérdés
pl.nem volt kapcsolatban,de volt valakije vagy előben meg meg sem ismert.
2014. febr. 18. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtett szólni róla, hogy házas.
2014. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném az előző hozzászólásomat: netes ismerkedés, már a találkozó is többször szóba került, csak a hölgy unokatestvére elszólta magát, hogy még férjnél van. Amikor rákérdeztem, ennyi mondott: elfelejtette. Amikor tudattam vele, hogy azért az ember nem szokta elfelejteni, hogy van házastársa, elkezdte keresni a kifogásokat, hogy olyan sok mindent kérdeztem róla, hogy meg is feledkezett róla (és 2 hét alatt egyszer se jutott ugye eszébe), meg hogy sok dolga volt, nem tud mindenre odafigyelni. :D


De olyan hölgyhöz is volt szerencsém, aki az unokatestvére képével volt fent társkeresőn.


Meg olyanhoz is, aki teljesen másképp nézett ki, mint a netre felpakolt egyetlen normális képén.

2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ÚRISTEN :D ezt benyaltad. Ha egy pasi kamuképpel próbálkozna nálam, szerintem hamar észrevenném.
2014. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem se kellett sok idő, miután feltűnt, hogy az ismerősei között volt még valaki, akinek ugyanaz volt a profilképe. Innentől már nem kellett sok gógyi rájönni, hogy ki lehet valójában a képen.

Persze az ilyeneket soha nem fogom megérteni. Odáig értem, hogy így több pasi ír neki, na de arra nem gondol, hogy legkésőbb találkozáskor kiderül a csalás? Vagy oda is az unokatesóját küldené el?

2014. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről egyébként Amerikában már készült külön műsor. Van olyan akinek ez a perverziója, konkrétan élvezi, hogy más bőrébe bújhat.. tutira elküldeném dokihoz az ilyet.
2014. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az adott hölgy esetében sokkal prózaibb ok állt a háttérben: szegényt nem áldotta meg túl sok szépséggel a sors, és úgy gondolta, a sokak által szépnek tartott unokatesója képére jobban harapnak a pasik.

Ami igaz is, csak mint mondtam, ezzel addig lehet trükközni, ameddig nem találkoznak.

2014. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő már annak is örül, ha a neten bókolnak neki. :D
2014. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!