Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lennék népszerű...

Mennyire lennék népszerű (akár az átlag) lányoknál a bőrkabátos, sötét ruhás, öltözködésemmel és a nagy hajammal?

Figyelt kérdés
Ez elriaszthat egyes lányokat ? :/

#metalazesz
2014. febr. 19. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Azaz ilyen metálcsávó vagy?:D
2014. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a rocker lányokat nem de ez a 80-as évekbe volt olyan divat mint most a páwa h csak a menőknek volt de nem akarlak megbántani de ez nagyon ódivatú de ha nőt akarsz akkor rövid haj kell ez persze nem egyenes út de nem rökönyödnek meg a fürtjeiden
2014. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moszuke ***** válasza:
semennyire
2014. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Legalább egyedi vagy!!! Rocker lányoknàl ez tuti nyerő átlagosknál is lehet!! Ne vágasd le a hajad:)
2014. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1: Azaz igen.


Hmm...Nehéz választás :) Maradok ilyen, nekem ez tetszik. Akinek meg nem hát nem. :)


[link]


Mint a jobb szélső srácnak,olyan a hajam. Kicsit laposabb azért.

2014. febr. 19. 18:55
 6/10 anonim válasza:
Kérlek ne vágasd le!! Nekem például épp a hosszú hajú, férfias kinézetű emberek jönnek be, és valahogy minden pasit szebbnek látok hosszú hajjal :) Mondjuk az is igaz, hogy én is a rockerek kasztját gyarapítom :D De egyébként a legfontosabb az, hogy te úgy érezd, ezzel a külsővel tudod leginkább kifejezni önmagad, és ne azt nézd, hogy ez tetszik-e másoknak, vagy nem.
2014. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, jol erzed magad es viseled, nem csak hordod, akkor nem is fog erdekelni, hogy kinek tetszik, kinek nem.


Nem tudom, hany eves vagy, de ha egy böszme motor is tarsul az egeszhez, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem lesz hatrany a megjelenesed!


Arra viszont nagyon ügyelj, hogy ne legy igenytelen. Sokan azzal belyegzik ezt a stilust es sajnos neha igazuk is van. A nagy haj az lobogjon, ne pedig zsiros cafatokban tapadjon a börkabatodra!

2014. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Erre rátapintottál, mert van :) Igaz nem chopper vagy cruiser mert az nem tetszik, és nem is fekete hanem kék.


21 éves vagyok.

2014. febr. 19. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó kis öreg, rozzant kék Simson.:D Igaz nem egy Chopper :D
2014. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Boccs, de nem rozzant öreg simson, hanem SV 650.
2014. febr. 19. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!