Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Közeledjek felé újra, ha már...

Közeledjek felé újra, ha már 1x elutasított?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Tavaly áprilisban megismertem, de elutasított, pedig egész jól alakultak a dolgok. Lett barátja, de alig 4-5 hónapot tartott (nem rég szakítottak, 2 hete kb.) Nagyon pesszimista már minden téren, sokat csalódott.


Szerintetek, ha később (mondjuk 2-3 hónap múlva) újra próbálkoznék és őszintén elmondanám, hogy akarom őt?


Nem értem miért mindig más után fut mikor Én itt vagyok, azóta is. A többi srác meg már magasról tojik rá, még a többi ismerősei közül is elvesztett párat.



2014. febr. 20. 15:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Végül is még 1 próbát megér, nem?
2014. febr. 20. 15:33
 2/9 anonim ***** válasza:
azért, mert nem jössz be neki. nem olyan nagy rejtély.
2014. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

valószínű hogy nem egészen vagy az esete, és másokat izgalmasabbnak talált.

2-3 hónapot várni...? nem feladatom az ítélkezés, de szerintem nem bírnál annyit várni. csak legyél vele barátságos, ha van esze akkor majd rájön hogy rád mindig számíthat.

2014. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, számíthat. barátként. na de hát akkor hajrá, próbáld meg, kíváncsi leszek:D de nem tennék túl nagy pénzt a sikeredre.
2014. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem jövök be? érdekes. pedig azt mondta, hogy igen, meg dícsérte ő is a szemem. első randin csók. szerintem aki nem jön be valakinek nem csókolgatja egyből.


kibírok annyit :D ha majd 1 évet, akkor ezt már simán. jó, mondjuk közbe ismerkedtem mással, de az a csaj nem olyan volt mint Ő...

2014. febr. 20. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha veled akart volna lenni, akkor veled járna, vagy járt volna. Nem mással, akivel végül szakított is.


Ez ennyire egyszerű. Ha veled szeretne lenni, és tényleg téged akarna, akkor veled van. Nem mással, meg nem a harmadikkal. Főleg nem várunk.

Ilyen helyzetben nem vár senki.


Ő irányítja az életét, de én biztos tovább léptem volna már hamarabb. Fusson, de ne az én érzelmeimet tiporja vele.


Szerintem mondd el neki, amit érzel. Most. Ha nem érdekli azonnal lépj tovább, és ne foglalkozz vele.

2014. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Közben ismerkedtem amúgy más lánnyal, ott is elég jól alakultak a dolgok. S abból se lett végül semmi :D


Én is így gondoltam, hogy még 1x megpróbálom, ha most is semmi akkor ennyi volt. Mert 1x oké még másodjára is talán, de többször én sem szoktam "szenvedni" egyikkel sem.

2014. febr. 20. 17:10
 8/9 anonim válasza:
Próba cseresznye!! Egy próbát megér. De amúgy manapság már ez a divat, hogy első randin csók meg minden??! :D
2014. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel még nem volt túl sok randim :D Kb 4-5. Abból kb 2nél volt csók elsőre (az egyik második alkalommal...ápolta a cerkát :D )
2014. febr. 20. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!