Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves fiuk, nektek mi tetszik...

Kiki11 kérdése:

Kedves fiuk, nektek mi tetszik egy lanyba? Igy mi vonja fel a figyelmeteket ugy hogy szerelmes legye bele? Jojjenek valaszok.!

Figyelt kérdés
:* <3 varom!

2014. febr. 20. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

a szerelem az jön magától tehát erre nem tudok válaszolni

tetszik ha: alacsony(mivel én is az vagyok) és legyen egyénisége, ennyi elég

2014. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez olyan, hogy ránézek és vagy van vagy nincs....
2014. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem konkrét ideálom nincs. Mindig valami megfog egy lányban. Legtöbbször az összképet nézem, de pont nemrégen filóztunk egyik ősrégi barátommal egy sör mellett azon, hogy volt barátnőinkben mi is tetszett meg. Volt egy lány akivel nagyon jól megértettük egymást rengeteget hülyéskedtünk, de komoly kérdéseknél olyan arccal nézett rám, egyszerűen nem tudtam ellenállni neki. A másik lány akibe még igazán szerelmes voltam vele az ismeretségünk elején ki nem állhattuk egymást, folyton piszkáltuk a másikat, de valami hülye fogadás következtében jöttünk össze. Mikor jobban megismertem, annyi kis aranyos gesztusa volt, az nagyon tetszett benne meg a jelleme is imádni való volt. Mindkettő viszonylag sokáig tartott, költözés vetett véget mindkettőnek. 22/F
2014. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a tevepata felvonja a figyelmem
2014. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet igy megmondani.Volt olyan b

nőm,aki nagyon szép volt,de nem vonzott,és már szerettem bele"szürke"verébbe is.(36F)

2014. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami legelsőnek megérint az a test ami megfog az a tekintete ami megtart az pedig a szíve részemről ilyen a szerelem tudom rossz hogy a külső tulajdonságokkal kezdtem de ilyen vagyok szerelmes viszont csak a belsejébe lehetek és volt már ilyen akibe szerelmes lettem és viszonozta is de neki múlt az idő és inkább otthagyott :P de 17 évesen egyenlőre úgy gondolom több nem fog kelleni nekem a szerelemhez.
2014. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem eddig legtöbbször a mosolyuk fogott meg a lányokba, második helyen van a stílusuk; ha nagyon jól, egymást kiegészítve hülyéskedtünk.

23f

2014. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 |Orfeusz| válasza:
Sokan azt hiszik hogy a külső fog meg először. Ez annyiban igaz hogy a szép lányokhoz megy oda az ember, de semmi több. A mosoly és a jellem már sokkal több, ha véletlen találkoztok akkor ennek van nagy jelentősége. Ha meg tetszik a lány akkor a szerelem már csak a fokozódás, ami vagy jön vagy nem.
2014. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szép cuki arc.Ne süssön le róla a nagyképűség, ne legyen drogos,cigis,face függő.Testalkata:ne legyen túl sovány v. túl dagadt.Legyen értelmes ne legyen tipikus buta szőke.Kb:ennyi

XD:-):-(;-):-P=-O:-*B-):-$x-(x-(:-/:-XO:-):-[O:-):'(x-(o_O:'(:-\O:-)O:-):-V:-Q:-C:-O:-@XD:-X:-Q:-Q:-Q:-X:-X

2014. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!