Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják azt, hogy egy...

Miért mondják azt, hogy egy átlagnál rosszabb adottságokkal rendelkező srácnak nem lehet gyönyörű szép, csinos, kedves barátnője?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert ez tény.
2014. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert statisztikai alapokra helyezik a véleményüket.
2014. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szasza?
2014. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szerintem csak rosszindulatból
2014. febr. 26. 19:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert egy gyönyörű nő valószínűleg, egy jóképű srácot fog választani, de hozzáteszem NEM törvényszerű, tehát egy átlagos srácnak is lehet bomba barátnője. Olyat is láttam, hogy egy átlag alatti csaj, meg egy jóképű népszerű sráccal járt, szóval nem kell ezeket szentírásnak venni.
2014. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mert az biztosan hülye mint a föld
2014. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Aha, és akkor miért látok egy csomó bunkóparasztcsúnya fiút gyönyörű barátnőkkel? Épp a statisztika az az, hogy a csúnya, buta, paraszt fiúknak vannak gyönyörű barátnői...
2014. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5ös már biztatóbb amit Te írsz remélem egyszer nekem is ilyen szerencsém lesz, mert eddig nem jött össze sajnos :(
2014. febr. 26. 19:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Aki szép, az nem feltétlenül értelmes is egyben, de a csúnyák sem feltétlenül azok. Mondjuk a mai világban nagyon nehéz még az átlagos lányok között is olyat találni, aki nem felszínes, nem ostoba, nem beképzelt, érzelmileg sem hulla.
2014. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ameddig ember az ember, addig semmi sem törvényszerű, ha a viselkedésükről van szó, bármi lehetséges, szóval én nem helyezem statisztikai alapokra ezt a témát (sem).


Aki meg azt mondja, hogy pont az adja a statisztikai alapot, hogy akadnak kivételesebb esetek, az vagy nagyon buta, vagy nem vágja a statisztikát.

2014. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!