Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetőségem van elvenni egy...

Lehetőségem van elvenni egy tőlem 5 évvel fiatalabb srác csaját. Éljek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják szemétség, de mivel nekem tetszik a csaj és akár az életem hátralevő részét is erősen befolyásolhatja pozitívan, ezért nem nagyon érdekel ki mit gondol erről. Szeretném, ha a lány inkább engem választana. Szerintetek is igazam van?
2014. márc. 2. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
az akkor annyit is ér
2014. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a fiú még érett-e a párkapcsolatra, és persze a szakításra. De a te lelkiismeretedre van bízva.
2014. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondhatom nagy dicsőség..
2014. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha egy tőled 5 évvel idősebb pasi a te kezedről csapja le, akkor bezzeg majd jössz ide rinyálni és szidni a női nemet.
2014. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Rohadj el, ezt kívánom neked sok szeretettel és a legőszintébben.
2014. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak azért paraszt megnyilvánulások...Ahhoz, hogy a csaj otthagyja a jelenlegi pasiját nem sok közöm van. Ha belém szeret és jobban érzi magát velem, akkor az ő döntése.
2014. márc. 2. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lányokkal nem érdemes foglalkozni akit könnyen le lehet csapni más kezéről, mert utána aztán a te kezedről fogják szépen lecsapni.


Én egy nálam 5-6 évvel idősebb gyerektől szerettem el a barátnőjét és most a lány egy nálam 3-4 évvel fiatalabbal jár, akivel előtte megcsalt engem. (persze voltak más kandúrok is akikkel hempergett a kis ribizli)

2014. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös én is valami hasonlót kívánok neked őszintén
2014. márc. 2. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jó jegyezz meg, ha egyszer elhagyta másért a mostani pasiját, téged is le cserél egy jobbra.. idők kérdése
2014. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az esélyt megadom neki, hogy velem lehessen...
2014. márc. 3. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!