Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nem furcsa, ha...

Szerintetek nem furcsa, ha egy pasi már első héten be akar mutatni a szüleinek és a barátainak?

Figyelt kérdés
Nekem ez úgy jön le,mintha villogni akarna velem...Nem kellene először jobban megismerjen? Vagy be akar "fogni" magának egyből,hogy ha már bemutat,nehezebben tudom majd azt mondani neki,hogy ne legyünk együtt mégse? Ilyenkor még úgy gondolom,egymást kellene megismerjük,nem egyből bemutatni a családnak...
2014. márc. 4. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fura, a legjobb barátoknak, szülőknek illik
2014. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a pasim bemutat hamar a szüleinek az nem zavar, viszont én később szoktam, mert jönne a kíváncsi had egyfolytában, hogy na mi van, mi van? Azokra pedig nem vagyok kíváncsi. :)
2014. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
beakar fogni.Tök egyértelmű. Egy mélyérzésű embernek eszébe nincs családlátogatást kieszközölni pár hét után. Ez tervszerű, érdek.
2014. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 Na de nem 1 heti ismeretség után. Hanem majd egyszer hónapok műlva.
2014. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed.
2014. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy jött ki, hogy már első nap családjával találkoztam, aztán barátaival voltunk este, meg se fordult a fejemben, hogy mutogatni akarna. Akinek jó viszonya van a családjával, annak fontos, hogy velük hogy viselkedsz, megtaláljátok-e a közös hangot.
2014. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar mondd azt neki, hogy "Nem akarod, hogy azt gondolják rólad, hogy úgyis szétmentek másnap, ezért szeretnél várni vele egy hónapot kb. De utána nagyon szivesen." Barátoknak viszont bármikor bemutathat.
2014. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!