Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kopasz férfiak nem tetszenek...

A kopasz férfiak nem tetszenek a nőknek, igaz?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, elég ritka a hajam, ezért le szoktam nyírni szinte teljesen, olyan borostás marad.


Szép arcom van viszonylag, magas vagyok, vállas. Tudom, hogy ezen kívül kell még sokminden,de úgy érzem, hogy ritka hajjal jelentős hátrányom van.


2014. márc. 6. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

nem igaz.

22 evesen kezdtem el kopaszodni, eleinte zavart. aztan letojtam az egeszet. mindig voltak nok a kozelemben es egyiknek sem szamitott a kopaszsag. csak te csinalsz belole magadnak problemat, senkinek fel se tunne, ha nem hoznad szoba, vagy nem viselkednel ugy, hogy feltunjon nekik.

2014. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Emlékszem 24évesen listát készítettünk Mr Tökélyről,listás volt h kopasz pasi kizárva,egy hete kissé bepiálva említettem ezt neki,h ugye emlékszel??? És hatalmasat kacagtunk.Egy gyérhajúval jár,én egy kopaszodóért vagyok oda,Jason Statham az álompasi,Bruce Willist imádjuk,ennyit változtak a prioritások 7év alatt.Lesz aki imádni fogja,különben is egy szép arcnak kell a hely;-) 31N
2014. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*lemaradt h egy barátnőmmel listáztuk
2014. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a többi rendben van, ha magas, szélesvállú, jó humorú, akkor abszolút nem zavar hogy kopasz. Egy kevésbé férfias test, értsd pocakos, beesett vállú, túlsúlyos stb - ott a kopaszság már inkább hátrány - kb nehezen fogom férfi számba venni, azt hiszem.
2014. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem volt màr nem egy kopasz pasim,én sàrmosnak talàlom,ott van pl Bruce Willis vagy Jason Statham mmmm mindkettö kopasz mégis döglenek értük a nök :)
2014. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézzél már szét magad körül ember! Hány kopasz férfit látsz szép nővel? Én sokat. Egyáltalán nem ritka jelenség. (Tegnap pl színházban láttam egy gyönyörű elegáns nőt egy totál zéró hajú férfival...)


Férfiként nekem föl se tűnik, ha egy másik férfitársam kb kopasz, ennyi.

Tudod mi tűnik föl? Ha zavarja, hogy kopasz(odik). Pl. mindenféle szánalmas parókákkal trükközik, meg öt szál hajat tekerget a feje búbján. Az ilyen ha belép egy étterembe mindenki röhög magában: "nézd már, bejött a kopasz..." :D

Ha nem zavarja, minden további nélkül nyiltan vállalja, hogy kopasz, akkor belép az étterembe és: "semmi különös, begy férfi"... :D


https://www.youtube.com/watch?v=ke4dwJqdBvY


Ha reálisan nézem, simán lehetnek nők, akiknek nem jön be, de biztosan vannak nők, akiknek nagyon is bejön, pláne ha nem agóniázol ezen a természetes dolgon.


30 F (kopasz... :D )

2015. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!