Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, ha egy...

Honnan lehet tudni, ha egy fiúnak terhes az, hogy ha érzi rajtad, hogy bejön neked, és mindig nézed, köszönni próbálsz neki, stb? 22/L

Figyelt kérdés

mert van egy fiú az egyetemen, aki nagyon tetszik, ő jelölt be facen, mert egy buliban beszélgettünk, aztán háromszor rámírt chaten, kedves volt, beszélgettünk, viszont ez már több hónapja volt, most pedig próbálnék köszönni neki, mosolyogni rá, de olyan mintha direkt kerülné a pillantásom, és nem is köszön néha, amikor én köszönök neki.. ez miért lehet? pedig úgy éreztem, hogy tetszek neki.. :(

egyébként elég félénk típus..


2014. márc. 7. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Csak a buli utáni hirtelen hév miatt jelölt be vagy mert úgy gondolta, lehet belőle valami, de lehet, hogy te sem kezdeményeztél beszélgetést vele, így letett rólad.

2. Szimpatikus vagy neki valóban, csak fosik.

2014. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, van már neki valaki más.

Ez egy kicsit hosszú idő volt már, ennyi idő alatt lépni kellett volna.

De az is lehet, nincs senkije, csak olyannyira gátlásos, hogy inkább magára erőltet egy mogorva képet, mintsem lépjen irántad valamit.

Pedig valahol biztos gondol arra, hogy.....

Ügysnek kell lenni ;)

2014. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért kerüli a pillantásodat, mert azt tudja, hogy gáz lenne, ha nézne téged és úgy nem köszönne; de attól fél közben, ha ő rádköszönne, nem köszönnél vissza, és az kellemetlen lenne.


Én is így működöm, írj rá Facebookon, hogy milyen régen beszélgettetek. Ennél jobb ötletem nincs. Utána pedig már élőben is mehet a dolog.


(De ha most valaki rám fog írni facén, elröhögöm magam. :D )

2014. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg beszari
2014. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudott elég hamar megdugni, keresi a következőt
2014. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Mikor egy fiú próbál megismerni valakit akkor gyakran az illető ismerőseinél kérdezősködik róla... lehet hogy olyasmit hallott rólad ami nem tetszett neki... ez csak egy feltételezés(erre gondoltam először)
2014. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az egyes és a kettes válasz a jó, a hatos nagy hülyeség, ovis szint.
2014. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!