Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, ti adnátok esélyt egy...

Srácok, ti adnátok esélyt egy duci lánynak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, ti ismerkednétek -e egy duci (63 kg/159 cm) lánnyal aki, egyébként kedves, mosolygós, jó szívű, őszinte? Én nem szeretem az alakom (fogyókurázok már fogytam, de még akarok.. ) és sűrűn előfordul, hogy kellemetlenül érzem magam miatta, az érdekelne, hogy nektek mennyire jön be ez az alkat vagy éppen mennyire zavar, illetve, hogy kizáró ok lehet -e egy lánynál....

2014. márc. 9. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

63 kg még nem vészes egyáltalán :) simán érdekelhet

20/F

2014. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én simán adnék, mivel még is jobb mint egy olyan barátnő akire ráfújok egyet azt eltörik.:D
2014. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze, simán! Az külön jó, hogy te fogysz, én meg izmosodok, tudjuk egymást bíztatni és motiválni! :) szívesen beszélgetek ilyen lányokkal, mint te!

22/F

2014. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

és ha 60kg/162cm akkor is adtok esélyt?

ugyan így vagyok mint a kérdező

2014. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jól esnek :))

3-as: :D

2014. márc. 9. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán,a 63 kg nem sok egyáltalán.Én adnék esélyt,fordítva viszont nem szokott megtörténni a dolog.Tehát nekem nem szoktak esélyt adni még az ilyen lányok sem.

Főleg ha látom rajta,hogy neki se jó és tesz is érte,hát a legjobb az ilyen komolyan. :)

2014. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még szép ,hogy adnék esélyt :)
2014. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, h adnék :)
2014. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy adnék! Életem legjobb élménye volt egy ilyen lánnyal!
2014. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!