Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nagyon nehéz gyerekese...

Tényleg nagyon nehéz gyerekesen, elváltan újra párt találni, főleg ha még az önbizalmam is a béka bizonyos testrésze alatt van?

Figyelt kérdés
Leginkább témában érintettektől kérdezném, de bárki véleményét természetesen szívesen veszem.
2014. márc. 16. 22:00
1 2
 1/17 Mr. Truth ***** válasza:
Én értek a gyerekekhez és nálam nem akadály... Tehát ha az anyukában van ami megfog akkor simán kész vagyok megfelelöen gondoskodni a családomrol :)
2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:
biztosan nehezebb, mert több dolgot kell figyelembe venni/megoldani, de sztem nem lehetetlen küldetés
2014. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hááááááát, khmm :-) Attól függ függ milyen a külsőd, milyen a belsőd!


F vagy L vagy? Mennyi idős vagy? Hány éves a gyerek? Saját lakásban laktok így ketten? Hiteled van-e?

Hol vagy és van-e jó munkahelyed!

Ha mindezekre válaszolsz, akár privátban is lehet, akkor megírom mennyi esélyed van! Ha szerencséd van, lehet még be is vállallak! :)))

2014. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű.Én mint férfi,kifejezetten olyan nőt kerestem,akinek van gyereke is.A felelősségtudat megvan bennük.Meg sok férfi nagyon szereti a gyereket.(39F)
2014. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez kedves! :)

Inkább azt gondolná az ember, hogy minek vállalná be bárki is másnak a gyerekeit. Főleg ha még pl. neki sincsen.

2014. márc. 16. 22:07
 6/17 Mr. Truth ***** válasza:
Én soha nem akartam saját gyereket családi okok miatt. De alapbol szeretem őket és tudok veluk bánni. Innentől a gyerek nekem nem akadály.
2014. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5#. Én tudom miért vállalná be!
2014. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lehetőséget, de már a leírt szempontjaid miatt sem élnék így ismeretlenül sem a lehetőséggel. Azért köszi! :)))


(5 és 7 a gyerekek, én 31N)

2014. márc. 16. 22:15
 9/17 ASOT ***** válasza:

Igen , tény, hogy nehezebb, ahogy a költő is írta több mindent szemügyre kell venni.


Nem olyan, hogy van egy egyedülálló lány, se kutyája se macskája.

Itt ott vannak a gyerekek is, ami felelősség, és nem 1 napra vannak ott hanem minden napra ha összeköltöznek.

És itt bizony akárhogy is van, meg kell nézni, hogy mennyi is lenne a jövedelmünk.

Ez nem egy barátnő akiből ha elegünk van otthagyjuk, mert itt gyerekek is vannak akik megsínylik ha úgy alakul.

Vannak akiknek buli meg de aranyos, meg szeretem őket, aztán egyszer csak sok lesz belőlük és a felénél ágyőt intenek.


De lehet találni ilyen pasit, nem is egyet.

Csak ezt azonnal tisztázni kell, és persze ami nem könnyű, hogy ki kell szűrni akik nem csak megdugni akarják anyucit.

2014. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne tartsd magadban 7#! :)
2014. márc. 16. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!