Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők! Ti hogyan véleked...

Lányok, nők! Ti hogyan vélekedtek a dominanciáról és a láb és cipőfetisről? Mit gondolnátok ha lenne egy normális, értelmes srác aki nem feltétlenül a párotok vagy a párotok és tetszene neki ha a uralkodnátok fölötte bizonyos szituációkban?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves srác vagyok aki láb és cipő fetisiszta. Illetve kipróbálnám és szívesen beszélgetnék erről a témáról értelmes emberekkel. Ha van lány akit ez érdekelne, szívesen beszélnék vele! ( Akit ez valóban érdekel és hölgy, küldjön üzit)


Azért írtam ki ezt a kérdést,mert tényleg érdekel a lányok véleménye! Trágár és direkt kekeckedő válaszok, kérdések nem érdekelnek!


Csak a saját idejét vesztegeti az az egyén aki ilyet tesz. Én ilyen vagyok és ezt szeretem. Nem tudtok felbosszantani! :))



2014. márc. 26. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

Mehetsz pénzért prosztihoz, mert normális nőnek nem fog kelleni egy ilyen lúzer.

24 évesen kipróbálnád ami annyit tesz, hogy még szűz vagy, és ha eddig nem volt barátnőd ezután sem lesz.

Akkor miről beszélünk? Menj el hivatásoshoz.

2014. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
Kedves első válaszoló te is olyan kis elkényeztetett belvárosi kislány lehetsz aki az életében mindent kap csak nem ad, hát drágám elárulom neked, hogy ez nem teljesen így megy, ha van egy párja az embernek az nem azért van, hogy minden az orra alá rakjon és viszont meg semmi, nagyon sok embernek ebből a hozzászállásból elege kezd lenni, aztán meg az ilyen lányok csodálkoznak, hogy egyedül maradnak.
2014. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igaza van a 2. válaszolónak.

Szerintem egy párkapcsolatban alkalmazkodni kell a másikhoz, ha nem megy, akkor meg keresni kell olyat, aki jelen esetben szereti, ha a lábát kényeztetik. Nincs ebben semmi rossz, eddig nem találkoztam olyan lánnyal, aki hülyének nézett volna e miatt! Olyan viszont volt már, h csikis volt... :)

2014. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy exem, aki ilyesmire izgult volna, azt akarta, hogy szex közben egy bizonyos cipő legyen rajtam, amit ő vett (piros-feher sportcipő), de elhajtottam a francba ezzel a baromsaggal.
2022. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!