Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem miért szeretik...

Nem értem miért szeretik annyira a lányok azokat a fiúkat akik átvágják és csúnyán viselkednek velük. Az egyik lánynak elkezdtem bókolni de rám se figyelt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Odament hozzá egy nagyképű gyerek aki odadobott neki egy összegyűrt virágot és a csaj elvolt ájulva. Miért van ez?

2014. márc. 26. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert biztos helyesebb volt nálad.
2014. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 liza6789 ***** válasza:
ezek hülyék!! én azt szeretem ha 1 fiu odafigyel rám és szeretget :) 15L
2014. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 PearlDiver ***** válasza:
Sok lány azt hiszi, hogy a macsó, mindenkit legázoló srácok mellett lesznek boldogok, mert ösztönösen érzik hogy alfahím típus. Csakhogy ez már nem a kőkorszak, amikor a legerősebb ősember volt a jó választás, mert le tudta ütni a bunkójával a többit. Azokat a lányokat keresd, akik ezzel tisztában vannak :)
2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ez engem is zavart, de találtam egy módot : ha nem figyelsz a csajra, és akkor ő jön oda hozzád.
2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mai lányok/nők többsége ostoba,és csak a külsőségek fontosak a mai világban...ilyen szar világot élünk,ez van.
2014. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez még csak a kezdet. Hasonlókat minden 10 évben kérdezhetsz majd, akár 90 éves korodig. A női lélek megfejthetetlen. Racionálisn biztosan megfejthetetlen.
2014. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nő vagyok, és mégsem értem ezeket. :D
2014. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mekkora csicskák vagytok mind. rögtön szidni kell őket?

igen, szeretik, ha egy srác jól néz ki, magas és izmos. mi ezzel a gond? ha nem jössz be egynek máris szidod az összeset. lehet te meg egy olyan csajnak jössz be, akire majd egy másik srác fog így mutogatni. fárasztóak vagytok...

2014. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj hogy bejön neki hanem az hogy miket tesz azért hogy bejöjjön neki.

Most komolyan miért jobb a gusztustalan viselkedés egy normális bókolásnál?

2014. márc. 26. 20:22
 10/11 anonim válasza:

Ez fura:D undorítónak tartom, az összes ilyen srácot,aki csak átvágja az összes csajt, igen is a bókolás sokkal jobb,aranyosabb,tetszetősebb mint a "cső bejössz dugunk?" duma.

csak van hogy a lány nem tud mit reagálni rá,megijed,vagy más egyéb dolgok:/ ezek a tippeim vannak:/ 16/L

2014. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!