Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác másfél hónap után...

Ha egy srác másfél hónap után elhív a koleszba, hogy nézzünk filmet, meg hogy minden barátja/szobatársa hazament hétvégére, akkor miért lepődik meg azon, ha nem akarok elmenni?

Figyelt kérdés

Ennyi erővel nyíltan is kimondhatta volna, hogy mik a szándékai, vagy csak ennyire naiv lenne?

(A naivitása többször is megnyilvánult.)

Lehet, hogy kicsit óvatos is vagyok, mert kerülöm az efféle helyzeteket, mint a fent említett.

Még meg sem csókolt, de már a barátnőjének tartott. Ami kicsit idegesített is, mert még csak az ismerkedős fázisban voltunk. Hozzá kell még tenni a történethez, hogy kicsit meghátráltam, mert még szűz vagyok, és nem igazán alakult ki bennem semmi a srác iránt ez alatt az idő alatt. (interneten ismertem meg) Úgy gondoltam, hogy az érzelmek majd kialakulnak, de semmi. Bűn, ha szerelmes akarok lenni abba, akivel majd lefekszem?

(végül nem lett az egészből semmi, mert úgy véltem, ha eddig nem alakult ki bennem semmi kötődés, akkor halálra van ítélve a kapcsolat, meg a másikkal sem fer)

21N


2014. márc. 31. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez a nők mániája, hogy ha felhívják őket valahová akkor ott bizony kötelező szexelni! nem, nem kötelező! lehet, hogy bepróbálkozik, de ha nincs kedve a csajnak akkor úgyse lesz semmi. nem értem, hogy mit kell ezen annyit agyalni?! nyilván ha nincs kedved vele lenni akkor nem mész fel hozzá, de miért kell egyből arra gondolni, hogy kötelezően du*gni is kell? szerintem egy jó program összebújva filmet nézni, ha van szex, ha nincs.

amúgy 21 éves vagy és másfél hónap után nem gondolom, hogy ez olyan tolakodó dolog lenne. talán nem a srác olyan naiv hanem te vagy túl gyerekes?

2014. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy te vagy túl rideg vele? Esetleg te vagy naiv és gyerekes? A randizás nem szabályok szerint működik. Akkor szexeltek, amikor mindketten akartok, nincsenek ilyen hülye dolgok, hogy ha most felmegyek egy sráchoz, akkor ott bizony dugni kell ha törik ha szakad. Én is már számtalanszor voltam fent így srácoknál.
2014. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs teljesen igazatok. Irta h minden haverja hazament stb,tehat nincsen sok embwr a kozeleben. Es mivan ha a stac elkezd eroszakoskodni? Nem minden ffi olyan jo lelku mint egyesek h ha a csaj nem akarja akk bujjunk ossze etc. En is vigyaznek ilyen helyzetben foleg ha nem erzek teljes bizalmat a srac fele.
2014. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a te történeted nagyon hasonlít az enyémre! :)
2014. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!