Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pesten a varosba miert jarkal...

Pesten a varosba miert jarkal ejszaka ennyi csaj egyedül?

Figyelt kérdés

Kis fiatal lanyok maszkalnak egyedul, latszik mennek vhova

Tegnap le is szolitottam kettot, mikor hazafelé jottem, de sajnos kulfoldiek voltak. Meg mindeketto eljatszotta aa hulyeseget, hogy amint 5 meternel kisebb kovetesi tavolsaggal kovettem, akkor megallt es megvart,mig elmegyek onnan. En meg rohogve mondtam nekik, "I'm not gonna rape you" Gondolom ha egy jokepu magas srac szol hozzajuk annak kifejezetten orultek volna.


2014. ápr. 3. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A jó képűek a legnagyobb sumákok, ők eltudják magukat adni a másik előtt gyanakvás nélkül, utána meg azon kapják magukat hogy sz*rrá vannak Ginazva azt szétkúrtan ébrednek valahol. Volt egy tanulságos eset a városomban, a török srác itt élő személy volt, eljátszotta egy hiszékeny kis hülyével ezt.


Az még hagyján hogy egyedül mászkálnak, később egy másik utcával lentebb már ötöd magával látod vissza.

21F

2014. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz
2014. ápr. 3. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
A városba járkálnak?
2014. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
NNNNNNNNNNN!
2014. ápr. 3. 12:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugy ertem Náci vagy (grammar náci :D)
2014. ápr. 3. 12:01
 6/11 anonim ***** válasza:
hát öööö.. nem szimpi ha követnek:S
2014. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neked komoly gondjaid vannak. Aki erőszakkal viccesedik, azt beleraknám a Zed jelenetbe a Pulp Fiction filmben.


Én a csajok helyében benyúltam volna a kis táskámba, és lefújtalak volna egy kis K9 kölnivel. Megérdemelted volna.


Képzeld a 21. században a nőknek joguk van veszélyérzet nélkül sétálniuk közterületen! Meglepő - nemde?

2014. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én csak azért akartam megkérdezni a csajokat, hogy miért vannak egyedül, mert állitolag lányok egymagukba is lemennek bulizni. Ami meg elég érdekes dolog, ugyanis a csajokra mindenütt rámennek a pasik és csak megy haza egyedül, ha külön ezt akarja.
2014. ápr. 3. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!