Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van ilyen eset?

Lányok, van ilyen eset?

Figyelt kérdés
Amikor egy pasi nem a külsejével fogott meg titeket,hanem a belső tulajdonságaival.Nem volt csúnya fiú,de sem a leghelyesebb,de belsőre meg nagyon megfogott titeket.Olvastam olyat is hogy akinek jó a belső tulajdonságai az megszépiti a külsőt vagy nem tudom pontosan.
2014. ápr. 3. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se tehettem volna fel szebben ezt a kérdést. Erre én is kíváncsi lennék. :)
2014. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van. A férjem első látásra a legkevésbé sem tetszett, erősen túlsúlyos is volt, meg fiatalabb is volt nálam, szóval semmi esélyt nem adtam volna, hogy belőlünk valaha egy pár lesz. Aztán összebarátkoztunk, hónapokig csak barátokként találkoztunk és úgy lenyűgözött az eszével és a humorával, hogy elkezdtünk együtt járni... a többi már történelem :)
2014. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a lányoknál is van ilyen. külsőre tök átlag (vagy alatti), de mégis levesz a lábamról.
2014. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt igen,beleképzeltem egy olyan személyt külsőre,aki nem ő volt! tartott egy ideig,de csak szenvedtem....
2014. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az hogy egy pasi helyes vagy csúnya....nos, ez relatív. Lehet aki nekem helyes az egy másik nőnek egyáltalán nem jön be vagy forditva.

A magam nevében nyilatkozva, nekem fontos a külső, valami meg kell fogjon benne/rajta, de ez nem feltétlen jelenti hogy jóképű kell legyen. Ha nem kelti fel ránézésre a kiváncsiságomat akkor nem mondom hogy lehetetlen helyzetben van, de csak a belsőjével nem biztos hogy meg fog tudni fogni. Forditott helyzetben már voltam, amikor egy külsőre igen sármos pasi egy lekezelő, tapló férfi volt.......az ilyen nálam mehet isten hírével :)

2014. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen van, ilyenkor sokat dob a kisugárzás
2014. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze, van ilyen :)

a belső fontosabb is, és tényleg "megszépít", egy csak jóképű pasi sosem tudna megfogni, ha belül meg kongana az ürességtől :D

meg nem is szeretem a tipikus szépfiúkat, jobban tetszik ha valaki különleges, érdekes...pl a mosolya, ilyenek :)

2014. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!