Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok csúnya, csak...

Nem vagyok csúnya, csak átlagos, mégsem kellek a kutyának sem, mit csináljak? 16/l

Figyelt kérdés
Ha van egy buli, vagy csak elmegyünk valahova a barátnőimmel, mindig őket környékezik meg, velem meg csak elbeszélgetnek max, vagy a másik véglet hogy nyíltan a szemembe mondják: Meg akarlak dugni. Mert azt hiszik szerintem, hogy mivel nem vagyok olyan szép, meg lapos is vagyok, engem könnyen meg lehet fektetni, mert kevés alkalom adódik.Mit csináljak, mert nagyon szörnyű hogy ennyi évesen nem jártam még senkivel, de mégcsak nem is csókolóztam, alsóba se "vallott szerelmet" nekem senki, minta a többi lánynak. Vannak fiuhaverjaim, de úgy érzem hogy a a többi fiu sem tud rám lányként tekinteni. Csak ugy gondolnak rám a srácok mint a szép lányok csúnya barátnőjére, vagy sehogy. Min változtassak belül, ha már a külsőmön nem lehet segíteni?
2014. ápr. 6. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

1.talán egyszer menny únákal a buliba :)

2.nem ciki ez 16 évesen mi férfiak tapló népség vagyunk és sokszor nem merjük bevallani hogy tetszik-e egy lány :)

3.képnélkül nem tudom hogy átlagos vagy vagy nem :)ami elvezetne a 3. elmélethez ami anyiból áll hogy a barátnőiden kereszt próbálnak féltékennyé tenni :)

2014. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
várj pár évet türelemmel.Az ilyen korú srácok valóban csak azt akarják.Szerintem azt látják,hogy neked eszed van,és nem arra van szükségük.Beszélgess,ismerkedj,és majd változik minden,csak idő kell hozzá.
2014. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Küldj egy (egész alakos) képet, mellé egy 10-15 soros önéletrajzot, és megmondom min változtass.
2014. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Kva nagy baromság hogy csak azt akarják a 16 évesek.

A huszonévesek mégis mit akarnának egy kis tinitől?


Kérdező te kellenél egy rakat srácnak csak nem veszed észre őket.

2014. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Kva nagy baromság hogy csak azt akarják a 16 évesek.

A huszonévesek mégis mit akarnának egy kis tinitől? "

A sok agyatlan szűz nyomorék srác csak dugni akar. Ezen csak az háborodik fel, aki maga is az!!!!!

2014. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 C0r3 ***** válasza:
Belsőleg ? Hát ahhoz, hogy bármit is tudjak mondani beszélgetni kéne veled. Bár tudatosan nehéz bármin is változtatni :D Külsőleg pedig szerintem egész rendben vagy, főleg ha random srácok azt mondják neked h "meg akarlak dugni". Bár ha küldesz egy képet megmondom, hogy min változtass. Belsőben meg nem tudok segíteni. Amúgy egy tanács, ne szórakozóhelyen ismerkedj, mert ott az emberek 90%-a csak dugni akar. Főleg ott ahol én lakom.. (16F)
2014. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezen a szánalmas válaszon csak nevetni tudok 5-ös főleg a kemény 29%-oddal.

18/F

2014. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak Te látod így a dolgokat és a valóságban semmi baj nincs veled. Pl. legalább annyian szeretik a kis mellű lányokat, mint a nagy mellűeket! :D
2014. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Küldj képet!egyébként szívesen megismernélek.15/f
2014. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nem csak a szórakozóhelyekre vonatkozik, nem is járok diszkóba, meg hasonló helyekre. Inkább az aranyos kocsmák meg házibulik. De pl mostis jöttek cserediákok erdélyből, és az összes fiú elnézett mellettem :( Aztán az egyik rámírt, beszélgettünk vagy egy órán át, aztán elkérte az egyik osztálytársnőm telefonszámát :(
2014. ápr. 18. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!