Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol célszerű ismerkedni...

Hol célszerű ismerkedni Pécsett nőkkel, akik valóban egy társat keresnek, nem kalandokat?

Figyelt kérdés

Lehet nem sikerül összefoglalni röviden, ha írni kell sosincs gond, viszont a beszéd már nem az erősségem. Épp ez az egyik ok amiért meglehetősen nehezen ismerkedek. Ugyan egyetemre járok, tehát adva van egy hatalmas bázis, rávághatnátok: "Mit panaszkodsz? Ott a rengeteg fiatal csaj, válogass közülük!" Valóban így van, mégsem megy.

Egy szerény, jólelkű, értelmes huszonévesnek tartom magam, nem vagyok se befordult, se életunt, se a másik véglet, aki bulizni jár, vagy aki nem törődik semmivel, csak a saját érdekeivel. Olyan vagyok, aki vendégségben a legjobb falatokat a tálon hagyja gondolva az asztaltársára, aki tömegközlekedésen átadja a helyét az időseknek, a nőknek, vagy felszedi a szellő által magányosan táncoló szemetet a járdáról, aki mindig mosolyog ha valakivel beszélget és próbálja pozitívan látni a világot, kedves lenni másokkal. Szóval szerintem nem vagyok egy rossz ember, bár ennyi önajnározás után -gondolhatjátok- a szerény jelző kissé túlzó lehet :)

Külsőleg is egészen rendben vagyok, bár szerintem lehet még min pofozni. Pl. egy fogszabályzás esedékes lenne és még bár a lábaim a sok futástól, kerékpározástól tiszta izmok, felül lehetne még erősíteni. De nagy gond nincs, 2 méter vagyok, állítólag imádják a nők a magas férfiakat és tán még jóképű is vagyok. (Jó, az vagyok, ezzel szerénység végleg kilőve a listáról :D)

Eddig ha nem füllentettem -márpedig nem tettem-, akkor minden oké velem. Azonban mégsem: kezdeményezni nagyon nehezen tudok, félek az elutasítástól. Tudom, ez buta hozzáállás, mert mindig lesz akinek nem fogok bejönni és próbálkozás nélkül nincs siker, de nekem jelenleg nem megy. Elhatároztam, hogy fejlesztem magam, igyekszem minél több kapcsolatot kiépíteni és megismerni minél több embert, többet beszélni, kérdezni, fecsegni, még ha nem is látom értelmét semmitmondó témákról társalogni. Bevallom imádok hallgatni és figyelni, tanulmányozni az embereket.

Szóval dilemmában vagyok, mert már ott tartok, hogy elmegyek szórakozóhelyekre és megpróbálok ott csajozni. Viszont mivel nem iszok, így nem egyszerű. Illetve nem is rövid kapcsolatokra vágyom, hanem olyan valakire akit újra tudnék szeretni egy, kettő, sok-sok hónap után is. Volt már ilyen, azóta csak futó kapcsolataim voltak, vagy olyan ahol én nem éreztem semmi többet szeretetnél, se már szükségem volt valakit simogatni, átölelni, amikor nem kell semmin gondolkodni.

Hát nem sikerült rövidre fogni.


2014. ápr. 8. 12:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed alapján tipikus unalmas, energiavámpír típus vagy.
2014. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a félhomályban nem túl a nagy a pezsgés, mi energiaszívók már csak ilyen unalmasak vagyunk. Tipikusan. Mint javasolsz, menjek ki a napfényre?
2014. ápr. 8. 14:20
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is pécsi vagyok. Ebben a városban ne álmodozz normális csajról :D
2014. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az enyémet nem! Az én véremet nem!!
2014. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
20 felett, 30 alatt :)
2014. máj. 11. 21:37
 7/22 anonim válasza:

Húú, de titokzatos XD

Ajánlom a péntek és szombat estéket O.o, de ha megteszed már bátornak is nevezheted magad a szerénység mellett ^^

Ha ez megnyugtat én meg a fiúkkal nem bírok beszélni... pontosabban ez így nem igaz... a nem meleg fiúkkal! XĐ

Pécs 20L

2014. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát, péntek este ellátogattam a Jobb mint otthon lokálba, majd az Est Caféban folytattuk az estét. Mindkét helyen alig 2-3 lány volt, akik tűrhetően néztek ki...
2014. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Akkor már csak az árkád maradt XD
2014. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Árkádban ismerkedni? :D Oda vagy okay italia-ba megyek, vagy ruhát venni, de azt is rohanva... utálom. A csajok java része buta, tele van emberekkel, és hiába nem vagyok antiszociális, hamar herótot kapok :D
2014. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!