Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek fontos, hogy egy lány...

Nektek fontos, hogy egy lány jó illatú legyen? Lehet-e valakinek (mármint csak úgy a bőrének) jó illata?

Figyelt kérdés

ritkán használok parfümöt, ha mégis, akkor is drágább fajtát (szóval nem a gagyit). ettől függetlenül mindig mindenki megyjegyzi, hogy milyen jó az illatom, szeretik a ruháimat és a hajamat szagolgatni,pedig nem fújok magamra semmit :D múltkor pl az egyik osztálytársam megölelt, és nagyon meglepett, hogy megjegyezte,milyen jó illatom van,amikor már órák óta nem dezodoráltam és cigiztem is előtte nem sokkal (nem vagyok dohányos, csak alkalmi).

volt olyan is, hogy egy sráccal smároltam, és azt mondta, hogy még a számnak is édes, jó illata van.

én miért nem érzem magamon ezt a "jó illatot",amit mindenki más?



2014. ápr. 9. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jók a feromonjaid! :D Örülj neki!

Ezután pedig olvasd el, vagy nézd meg filmben a "parfüm" c. filmet! :D puszi!

2014. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert már megszoktad.
2014. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Véletlen nem szoktad nunis kézzel összefogdosni mindened? :)
2014. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

igeeeen... a nő természetes illata, hm...

meg anno 2-3 éve olvastam itt gyakorin, egy csaj írta, hogy mielőtt buliba megy, a puncinedvéből a füle mögé ken egy keveset, az is nagyon vonzza a férfiakat

2014. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 a parfümöt láttam vagy egy milliószor,és olvastam is :)

#3 jaj drágám, nem.

2014. ápr. 9. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha láttad/olvastad akkor értened kellen! :) ez jóó dolog! :)
2014. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megszagolnálak azért... 3as voltam :D
2014. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pláne,ha parfüm nélkül is jóillatot érzel,akkor beszélhetünk tényleges kémiáról és vonzalomról :)))
2014. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy saját illata. Mint írták a feromonnak sok köze van a dologhoz, és ahogy szintén említették, a hüvely nedv felkenése a nyakra nagyon hatékony módszer a férfiak vonzására.


Egyébként a hajad a sampontól, a ruháid pedig a mosóportól, öblítőtől jó illatúak.


Szerintem nagyon fontosak az illatok, szóval igen, nagyon jó dolog ha jó illatod van. A parfüm is hasznos dolog egyébként, de ha anélkül is vonzó az illatod, nincs rá szükséged.

2014. ápr. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
Valaki a saját illata alapján is válhat szimpatikussá vagy ellenszenvessé, de maradhat közömbös is. Úgy tűnik a tiedet sokat csípik.
2014. ápr. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!