Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszik a pszichológusom (...

Anelia kérdése:

Ha tetszik a pszichológusom ( nő), hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 alkalommal a leszbikus kapcsolataimról volt szó, ezért nem tudom, hogyan mondjam el neki. 16/l

2014. ápr. 12. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hány éves ? van párja ?
2014. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Megkéred, hogy masszírozzon meg kicsit, - amikor fekszel a kezelőágyon, - mert feszült vagy. S akkor húzd oda és csókold meg. :D
2014. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sulek Péter ***** válasza:
0%
sztem amikor legközelebb is szóba kerül a leszbikus téma kérdezzd emg neki volt e ilyen korszaka ő mit gondol erről vannak e ilyen álmai tapogatózz picit aztán kiderül :) ha egyáltalán nincs és a pasikat szereti netán van férje akkor próbáld meg elfelejteni :(
2014. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy tisztázni magadban, hogy hiába is közölnéd vele, úgysem lenne semmi esélye (korkülönbség + szakmai helyzet miatt sem), akkor gondod sem lesz ennek elmondásával.


De igazából, miért szeretnéd elmondani neki?

Használ valamit a kezelésednek, vagy vársz bármi pozitív eredményt ettől?


És ez nem bántás, ha a feltett kérdésedre valóban hasznos választ akarsz, az csak a reális szembesítés lesz.

2014. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

I don't like Christmas: kb 26 éves lehet, és nincs férje.

Daisy's Lover: tetszik az ötleted! :D

#3: köszönöm szépen, megpróbálom. :)

#4: szeretném, ha tudná, hogy bejön nekem. Meg amúgy... hátha lesz valami :)

2014. ápr. 12. 21:12
 6/16 A kérdező kommentje:
* barátja(meg egyéb) sincs :)
2014. ápr. 12. 21:13
 7/16 anonim válasza:
Majd írd meg mi volt! Kíváncsi vagyok. Sok sikert!:)
2014. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Joola ***** válasza:
100%
nem akarlak kiábrándítani, de a pszichológusi etika tiltja a klienssel való kapcsolatot. ettől függetlenül mond el neki, mert fontos lehet. biztosan meg fogja érteni és tudtok vele dolgozni.
2014. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Szia. Pár éve én is jártam pszichológushoz,és nekem is nagyon tetszett. Tudta,hogy leszbikus vagyok,még azt is elmondtam neki,hogy tetszik nekem. Meg sem lepődött rajta. (ami teljesen normális,hisz egy pszichológusnak az is a dolga,hogy szavak nélkül is észrevegyen bizonyos dolgokat az emberen.)

Persze esélyem nem volt nála. Egyrészt,mert heteró. Másrészt pedig azért,mert a páciense voltam. Egy jó szakember,aki tényleg komolyan veszi a munkáját,saját magát...(és ezáltal másokat is), mindig betartja a "szabályokat". Ez nem azt jelenti,hogy nem maradhattok jóban.

Én. pl szépen kimásztam a lelki gödrömből,és a pszichológusommal azóta is jóban vagyok. Mondhatni baráti a kapcsolat. De ehhez idő kellett. És az,hogy rendbejöjjek. Mert addig "csak" páciensként tudott rám tekinteni.

2014. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem annyira meglepő dolog ez, hiszen valamilyen lelki problémát orvosol éppen nálad és a kedvessége, intelligenciája, odafigyelése, esetleg külseje mélyebb érzelmeket váltott ki belőled. Az is lehet, hogy felszabadított valamilyen teher alól, érzed, hogy jót tesz veled és most még többet szeretnél. Viszont ez azt jelenti, hogy függeni kezdtél tőle. Ilyen esetekben azt szokták javasolni, hogy bizonyos ideig szüneteljenek a kezelések, hogy tisztábban láthasd a dolgokat.

Mindenképpen említsd meg neki a következő alkalommal az érzelmeidet, mert ezek a találkozások teljes bizalomra épülnek. Ha nem vagy őszinte, egy helyben toporogsz.

Nyugodtan írj, ha esetleg beszélni szeretnél róla valakivel. :)

2014. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!