Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem találom a páromat, azt...

Haemorgen kérdése:

Ha nem találom a páromat, azt hogyan lehet elviselni lelkileg?

Figyelt kérdés
21/F

2014. ápr. 19. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezen. De én is csak 34 évesen találtam meg, szóval vigasztalódj azzal, hogy még bőven van rá időd keresni. Közben meg más dolgokkal is foglalkozhatsz az életben.
2014. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kapsz tőlem egy ölelést! Most már jobb? :))


Az a tudat, hogy nem vagy egyedül, mennyire segít?

2014. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem találom a páromat, habár elég válogatós is vagyok és nehéz normális pasit találni. Persze ismerkedni sem szoktam, szóval így még nehezebb, de jól bírom lelkileg, mert nem igazán hiányzik a párkapcsolat és nem is társkeresés miatt regisztráltam az oldalra. Próbálj meg új emberekkel ismerkedni, esetleg köztük lesz majd a párod vagy ha van kedvenc hobbid akkor arra koncentrálni, hogy elvonja erről a figyelmed.
2014. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd.

Félre ne értsd, ez nem azt jelenti, hogy mondj le a nőkről, és törődj bele, hogy így pusztulsz meg, hanem hogy ne keresgélj, de ne is zárkózz el a lehetőségektől. Szóval ne azt nézd, hogy vajon ez vagy az a nő jó-e, lehet-e valami, de ha megtetszik valaki, simán odamehetsz és tehetsz egy próbát. Értedhogyértem? : )

2014. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem birom már lelkileg, én sem találtam hozzám illőt. 28/L Hát valahogy muszáj elviselni, rettentő magányos vagyok, meg szeretet hiányos, de nem tehetünk semmit, várni kell :/ A legjobb ha más életcélt is keresel, ahogy az első válaszoló irta. Biztos vannak más dolgok is, amit el szeretnél érni ?
2014. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem találom, úgyhogy próbálom magam lefoglalni, hogy addig se gondoljak erre... Reménykedem benne, hogy majd csak lesz valaki.
2014. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van ilyen hasonló problémám! Szerintem rosszabb mint nektek. 23 éves férfi vagyok. Szeretet hiányos. Ezt úgy értem, hogy a lányok nem keresik a társaságomat. Akár hol vagyok, az utcán, plázákban, parkokban, BKV-n és még sorolhatnám. Ha közeledek feléjük tök lazán, már az arcukon látom, hogy nem kívánatos személy vagyok nekik. Legtöbbször keresztezik az utamat a vonzó lányok, csókolózó párok, kézenfogva járók. Mindig gyomorgörcsbe rándul a gyomrom, mert nem bírom lelkileg.
2014. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!