Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ennek így van...

Szerintetek ennek így van értelme, vagy nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy még soha nem volt barátnőm, de mostanában elhatároztam, hogy tenni kéne valamit az ügy érdekében. A gond csak az, hogy nem vagyok túl nagy partyarc, és úgy általában nincs sok alkalmam másokkal találkozni, ismerkedni. Az unokatestvérem (aki velem egyidős lány)viszont felajánlotta, hogy néha elmehetnék vele helyekre, neki ugyanis már volt egy-két kapcsolata, és egyébként is otthonosabban mozog ebben a közegben. Ez azért lenne jó, mert így nem kéne egyedül belevetnem magam az éjszakába, viszont azt se szeretném, hogy az emberek félreértsék a dolgot. A kérdés az lenne, hogy mennyire gyakori az ilyen dolog, és mennyi esélyem van az ismerkedés terén, ha a többi ember csak azt látja, hogy kettesben vagyok egy lánnyal, de nem tudják, hogy ő nem barátnő, hanem rokon? És esetleg (ezt inkább a lányoktól kérdezem) miben tud hasznos lenni egy efféle lány "szárnysegéd".:)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. 19/f



2014. ápr. 20. 20:50
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
Megadod a számát az unokahuginak?
2014. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti ötlet;) 16f
2014. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy csak a bulikba lehet ismerkedni csajokkal.

Bármikor, bármilyen élethelyzetben összejöhetsz egy csajjal, csak mindig állj készen, legyél tiszta ápolt stb.

2014. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajtam ez sem segítene. Én annyira ronda vagyok, hogy sosem lesz barátnőm.
2014. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha zavar, hogy ketten vagytok, hívj még barátokat - vagy kérd meg őt, hogy hívjon többeket. Csapatban már kevésbé "gáz" hogy párban vagytok, de nem együtt.

Alapvetően egyébként bulizni az emberek nem egyedül mennek, és mivel nem jársz hasonló helyekre, nyilván jobb, ha többedmagaddal "veted bele magad az éjszakába". De mivel magad írod, hogy nem vagy csajozós, azért arra ne számíts, hogy az első partyn csajok serege veti magát utánad. Neked sem árt nyitni kicsit. :)

2014. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!